Subota, 27.09.2014.

14:06

CSKA prati Zenit, Tošić asistent

Fudbaleri CSKA iz Moskve nastavili su da prate prvoplasirani Zenit, pobedom nad Uralom u gostima sa čak 4:3.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Pobedonosni pogodak postigao je Sejdu Dumbija u 89. minutu, kada je iskoristio centaršut Efremova sa desnog boka i pogodio iz poluvoleja.

Srpski internacionalac Zoran Tošić igrao je do 78. minuta, a bio je asistent kod prvog gola Dzagoeva u 29. minutu.

Pre toga domaće je u vođstvo doveo Manučarjan, da bi do poluvremena Jeremenko doneo potpuni preokret.

Na startu drugog dela igre Smolov je vratio Egal, ali je Dumbija svojim prvim pogotkom odveo Armejce na 3:2. Ural se još jednom vratio preko Erokina, ali je izdržao samo do 89. minuta.

CSKA je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu i sada ima tri boda manje i utakmicu više od prvoplasiranog Zenita. Ural je na 13. poziciji sa samo četiri osvojena boda.