Subota, 21.09.2013.

18:05

Sautempton zaustavio Liverpul

Fudbaleri Liverpula prvi put su poraženi u ovoj sezoni Premijer lige, pošto su na svom terenu izgubili od Sautemptona sa 1:0 u petom kolu.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Jedini gol za Sautempton postigao je hrvatski reprezentativac Dejan Lovren u 53. minutu.

Liverpul je tako ostao na 10 bodova, dok Sautempton sada ima osam.

Everton je u Londonu protiv Vest Hema nastavio niz nepobedivosti i sada ima skor od dve pobede i tri remija.

Ekipa iz Liverpula savladala je Vest Hem sa 3:2, iako je domaćin dva puta vodio.

Prvo je Rejvel Morison doveo svoj tim u prednost, da bi izjednačio Lejton Bejns iz slobodnog udarca. Mark Nobl je iz penala doveo svoju ekipu u novo vodjstvo u 77, ali je pet minuta kasnije isključen zbog drugog žutog kartona i tako gostima pomogao da preokrenu rezultat.

U 83. izjednačio je ponovo Bejns, a pobedu Evertonu doneo je Romelu Lukaku dva minuta kasnije.

Vest Bromvič je ubedljivo pobedio Sanderlend kod kuće sa 3:0, dok je Njukasl na svom terenu poražen od Hala sa 3:2.