Nedelja, 01.07.2012.

17:13

Protivnik Jagodine pobedio sa 3:1

Fudbaleri kazahstanskog Ordabasija pobedili su utakmici 15. kola prvenstva Kazahstana ekipu Sunkara sa 3:1 (0:1) posle preokreta u drugom poluvremenu.

Ordabasi je protivnik fudbalera Jagodine u prvom kolu kvalifikacija za plasman u grupnu fazu takmičenja Liga Evrope.

Prvi meč je na programu u četvrtak 5. jula na gradskog stadionu u Jagodini. Sunkar je kao gost poveo protiv Ordabasija golom Bauržana, ali je domaći tim u 48. minutu preko Daurenbeka izjednačio.

Kolins je u 62. minutu preokrenuo rezultat na 2:1, a konačan rezultat svojim drugim gol na meču u 85. minutu postavio je Daurenbek.

Ordabasi je posle 14 odigranih utakmica šesti na tabeli prvenstva Kazastana, ali samo tri boda (uz utakmicu manje) manje od prvoplasiranog Šaktara.