Nedelja, 20.11.2011.

23:46

Granada: Sudija pogođen kišobranom

Utakmica 12. kola španske Primere između Granade i Maljorke prekinuta je jer je jedan navijač kišobranom pogodio pomoćnog sudiju i povredio mu jagodičnu kost.

Odmah nakon toga sva trojica sudija napustili su teren, a ubrzo su isto učinili i igrači, koje su gledaoci ispratili povicima „napolje, napolje“.

Policija je uhapsila izgrednika, a prema poslednjim informacijama, utakmica neće biti nastavljena.

"Sramota je da se ovakve stvari događaju u Primeri. Tužno. Ovakve stvari štete ugledu kluba i grada. Takvim huliganima nije mesto na fudbalskom stadionu“, napisao je novinar „Marke“ Anhel Liseras, koji je uživo pratio utakmicu.

U trenutku kada je meč prekinut, malo posle 60. minuta, Granada je vodila sa 2:1. Golove za domaći tim postigli su Sikera u 54. i Martins u 64. minutu, a vodeći gol za goste dao je Viktor u 24. minutu.

Izveštaj sa ostalih nedeljnih mečeva 12. kola Primere pročitajte ovde.