U salonu Vitro group u Beogradu svečano je predstavljen novi Citroen C3, naslednik modela prodatog u preko dva miliona primeraka.
Za ovu priliku salon prekoputa Ade pretvoren je u pariski trg, sa koga se niz kaldrmisanu ulicu stizalo do Ajfelove kule.
Kako dolikuje ovakvoj atmosferi, na improvizovanom trgu sedele su četiri devojke sa gudačkim instrumentima i svirale francuske šansone.
Nedaleko od njih u “kafiću” sedeli su Andrija Milošević, popularni glumac, koji je tom prilikom predstavljen kao novo zaštitno lice Vitro Group sa “devojkom” i, za drugim stolom, jedan od vodećih ljudi Citroena Nicolas De Milleville sa direktorima Vitro group.
Tokom programa čulo se šta ima novo u Vitro group i Citroenu, a Vojislav Lekić, direktor marketinga, isticao je prednosti njihovog novog ljubimca.
S obzirom da se malo pre toga Andrija Milošević “posvađao” sa devojkom, ali i zainteresovao kakav to auto promoviše njegov prijatelj, otišao je da traži “po Parizu” oboje.
Pri kraju predstavljanja, novi C3 koji se još uvek nigde nije mogao videti, direktno “iz pariske ulice” sa sve Andrijom i devojkom kroz scenografiju “uleteo” je na binu.
Dok se Andrija zahvaljivao svom prijatelju Voji što mu je skrenuo pažnju na takvog lepotana, zbog koga mu se i devojka vratila, ispred bine su stigla još dva, a ispred salona, bila su parkirana još dva nova Citroena C3.
S obzirom da su u “Parizu” sreli i predstavnike časopisa “Vrele gume”, koji su, na osnovu glasova svojih čitalaca proglasili novi C3 za “Najpopularniji auto 2010. godine u Srbiji”, gostu iz Francuske uručena je nagrada.
Naravno, najviše je bilo komentara vezanih za novi Citroenov auto, u koji su svi želeli da uđu, kako bi osetili kako izgleda “vožnja sa pogledom”.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Avio-kompanija EasyJet će privremeno obustaviti saobraćaj na liniji između aerodroma u Parizu ''Šarl de Gol'' i beogradskog aerodroma ''Nikola Tesla'', a planirani poslednji let na ovoj ruti biće 26. jula.
Rat u Ukrajini ušao je u 1.538. dan, a Kiril Budanov izjavio je tokom posete Litvaniji da bi Ukrajina bila spremna za ozbiljne razgovore ukoliko je i Rusija zaista spremna za dijalog o okončanju rata.
Rešavanje sukoba u Ukrajini, bez povlačenja ukrajinskih oružanih snaga iz Donbasa, neće se pomeriti sa mesta ni nakon 10 rundi pregovora, izjavio je danas pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov.
Američki proizvođač automobila Dženeral motors (GM) otpustio je više od 10 odsto zaposlenih u svom IT sektoru, odnosno oko 600 administrativnih radnika, u okviru restrukturalizacije usmerene na zapošljavanje stručnjaka za veštačku inteligenciju (AI).
Nemački kancelar Fridrih Merc izviždan je danas na kongresu sindikata u Berlinu, a tokom obraćanja više puta prekidan je dok je govorio u korist ekonomskih reformi, prenosi Politiko.
U Beloj sali Kulturnog centra Kruševac srednjoškolcima su predstavljene mogućnosti volontiranja na specijalizovanoj izložbi EXPO 2027, kao i javni konkurs za učeničke inovacije vredan milion dinara.
Na hiljade vernika iz svih delova Crne Gore, ali i iz Srbije i Republike Srpske tokom jučerašnjeg dana i tokom noći stiglo je do manastira Ostrog kod Nikšića kako bi se poklonili moštima Svetog Vasilija koji se proslavlja danas 12. maja.
Voditeljka ovogodišnje Evrovizije Viktorija Svarovski nakratko je zaustavljena na bezbednosnoj kontroli pri ulasku u bečku dvoranu Štadhale, gde se održava takmičenje.
Očekuju se protesti, uglavnom propalestinskih aktivista, zbog čega se pripremaju i moguće zabrane okupljanja koje bi mogle da budu na snazi barem tokom glavnih dana manifestacije.
Generalni direktor Svetske zdravstvene organizacije (SZO) Tedros Adhan Gebrejesus sastao se u palati Monklou sa španskim premijerom Pedrom Sančezom kako bi razmotrili operaciju sprovedenu nakon izbijanja hantavirusa na kruzeru "MV Hondius".
Predsednik Kanarskih ostrva Fernando Klavijo rekao je da su regionalne vlasti bile "u pravu" kada su upozoravale na rizike tokom transfera zaraženih putnika hantavirusom.
Kan će narednih dana biti centar filmske industrije, mesto gde se odlučuje o najvažnijim nagradama, ali i gde se kroje trendovi koji će obeležiti godinu.
Krov u Londonu na kojem je čuvena britanska grupa "Bitlsi" održala svoj poslednji improvizovani koncert biće sačuvan kroz novi muzej posvećen bendu, koji bi trebalo da bude otvoren naredne godine.
Three ministers in Keir Starmer’s government — Alex Davies-Jones, Jess Phillips, and Miatta Fahnbulleh — have resigned, while more than 80 Labour Party MPs are calling for the prime minister’s removal following poor election results.
Two cases of hantavirus have been recorded in Ukraine, both in Khmelnytskyi, and the patients were treated at the Khmelnytskyi Infectious Diseases Hospital.
The Iranian parliament has decided that it will consider raising uranium enrichment levels to 90 percent in the event of a new U.S. attack, said MP Ebrahim Rezaei.
Climate change has this year led to record wildfires in Africa, Asia, and other regions, and conditions are expected to worsen as summer approaches in the Northern Hemisphere and weather patterns associated with El Niño phenomenon begin, scientists have warned
Glavna nemačka zvaničnica za sajber bezbednost upozorila je da su kineske tehnološke kompanije blizu razvoja AI sistema sa sličnim sposobnostima za "super-hakovanje" kakve poseduje Anthropicov novi model Mythos.
Novi električni model AUDI E7X stigao je na kinesko tržište i odmah privukao pažnju kombinacijom velikih dimenzija, napredne tehnologije i veoma konkurentne cene.
Komentari 3
Pogledaj komentare