Policija u Beogradu je po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu uhapsila M. J. (37) osumnjičenog da je lažno se predstavljajući kao policijski službebik od više građana otuđio novac.
Izvor: Tanjug
FOTO TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE/
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
26.6.2026.
16:51
Predstavljao se kao policajac i uzimao novac: MUP poziva građane da ga prepoznaju
Policija u Beogradu je po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu uhapsila M. J. (37) osumnjičenog da je lažno se predstavljajući kao policijski službebik od više građana otuđio novac.
Izvor: Tanjug
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar