Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, u dve odvojene akcije, uhapsili su trojicu osumnjičenih za krivična dela u vezi sa drogom i nedozvoljenim posedovanjem oružja.
Izvor: Telegraf
MUP Srbije
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
26.6.2026.
15:33
Akcija policije u Novom Sadu: Zaplenjeni droga, pištolj i pet bombi
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, u dve odvojene akcije, uhapsili su trojicu osumnjičenih za krivična dela u vezi sa drogom i nedozvoljenim posedovanjem oružja.
Izvor: Telegraf
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar