Hronika 0

25.6.2026.

16:17

Radnik pao sa gradilišta u Novom Pazaru: Hitno prevezen u bolnicu, lekari prate njegovo stanje

U Novom Pazaru danas je došlo do nesreće na gradilištu koje se nalazi na uglu ulica Kej skopskih žrtava i Palih boraca, neposredno uz zgradu Kvele, kada je jedan građevinski radnik pao sa objekta u izgradnji.

Izvor: Sandžak Danas

Radnik pao sa gradilišta u Novom Pazaru: Hitno prevezen u bolnicu, lekari prate njegovo stanje RINA

Podeli:

0 Ostavite komentar

Karaktera:  0/1500