21.05.2026.
18:00
Srećnik iz Šida osvojio traktor na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu
Na 93. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu izvučen je dobitnik glavne nagrade tradicionalne nagradne igre za posetioce – traktora "John Deere 5045D“.
Sreća se ove godine osmehnula Želimiru Živkoviću iz Šida, čije je ime izvučeno poslednjeg dana sajamske manifestacije pred brojnim posetiocima.
Nagradnu igru organizovali su Novosadski sajam i kompanija KITE DOO, a pravo učešća imali su svi koji su kupili ulaznice za sajam.
Izvlačenje je održano u 17 časova, uz veliko interesovanje publike koja je do poslednjeg trenutka pratila proglašenje dobitnika vredne nagrade.
Model "John Deere 5045D“ namenjen je različitim poljoprivrednim poslovima, od ratarstva i stočarstva do voćarstva i povrtarstva. Kako navode organizatori, reč je o traktoru koji karakterišu jednostavno upravljanje, dobra pokretljivost i mogućnost dodatne opreme, uključujući kabinu sa grejanjem.
Poljoprivredni sajam u Novom Sadu i ove godine okupio je veliki broj izlagača, poljoprivrednika i posetilaca iz zemlje i regiona, potvrđujući značaj ove manifestacije za agrarni sektor Srbije.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar