Društvo 0

11.12.2024.

17:40

Leskovačkoj bolnici nedostaje krv – organizovana dobrovoljna akcija

Zbog nedostatka krvi u leskovačkoj Opštoj bolnici, u četvrtak 12. decembra biće organizovana akcija prikupljanja krvi.

Izvor: Stav.life

Leskovačkoj bolnici nedostaje krv – organizovana dobrovoljna akcija
Rembolle/Shutterstock

Podeli:

Ova humanitarna akcija održaće se u prostorijama Crvenog krsta, u zgradi Starog ureda, na prvom spratu, u periodu od 9 do 15 časova.

Organizatori apeluju na građane dobre volje da se odazovu i pomognu u obezbeđivanju zaliha ove dragocene tečnosti koja je ključna za spasavanje ljudskih života.

Krv je neophodna za hitne operacije, lečenje obolelih i povređenih, kao i za svakodnevne medicinske intervencije koje se sprovode u bolnici.

Ovo je prilika da građani Leskovca pokažu solidarnost i humanost. Davanjem krvi, svaki pojedinac direktno doprinosi spašavanju života i pružanju podrške zdravstvenom sistemu u kriznom periodu.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Vrednost 22 miliona evra

Gradiće se nova stanica BG voza: Ovo su detalji projekta

Infrastruktura železnice Srbije podnela je zahtev za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu za faznu realizaciju projekta izgradnje stanice BG voza Karaburma i pruge od tunelskih cevi Vračar do buduće stanice.

10:44

9.6.2026.

1 d

Podeli: