16.01.2026.
13:09
Uhapšen muškarac u Kragujevcu: Ukrao oko 40.000 dinara iz crkve
Policija u Kragujevcu uhapsila je B. M. (36), osumnjičenog da je iz crkve Svetog apostola Tome u tom gradu ukrao oko 40.000 dinara.
Kako je saopšteno iz Policijske uprave u Kragujevcu, muškarac iz okoline Jagodine osumnjičen je da je 13. januara izvršio krivično delo teška krađa.
- Uhapšen Leskovčanin: Policija pronašla pakete kokaina
- Drama u Kruševcu: Opljačkana kuća jednog književnika
- Uhapšena dvojica mladića u Subotici: Osumnjičeni za teške krađe
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Kragujevcu.
Tražite još vesti za temu Hronika? Interesuju vas lokalne teme za Kragujevac? Politika, društvo, biznis, sport, hronika, servisne vesti, isključenja struje i vode, izmene u prevozu i još mnogo toga... Sve najnovije i najvažnije informacije, kao i mnogobrojne lokalne zanimljivosti za Kragujevac pronaći ćete na stranicama rubrike Lokal na B92.net.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar