Hronika 0

25.11.2025.

12:51

Pijan udarao svog oca u glavu: Čačanin osuđen zbog porodičnog nasilja

Osnovni sud u Čačku osudio je M.P iz Čačka na uslovnu kaznu zatvora od šest meseci, jer je 30. oktobra 2024. godine u porodičnoj kući počinio porodično nasilje nad svojim ocem M.LJ.

Izvor: RINA

Pijan udarao svog oca u glavu: Čačanin osuđen zbog porodičnog nasilja
RINA

Podeli:

"Optuženi je tog dana, u teško alkoholisanom stanju, započeo verbalni sukob, vičući i preteći članu porodice, a zatim prešao na fizički napad. Tokom svađe, osudjeni je zgrabio pikslu i njome više puta udario oštećenog u predelu glave", nanevši mu telesne povrede.

Sud je ocenio da je time ozbiljno ugrozio spokojstvo, telesni integritet i psihičko stanje člana svoje porodice, čime je počinio krivično delo nasilje u porodici.

Sud mu je izrekao kaznu zatvora u trajanju od šest meseci, koja se neće izvršiti ukoliko u naredne tri godine ne počini novo krivično delo.

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: