Servisne informacije 0

25.11.2025.

17:40

Naredna dva dana radovi na vodovodnoj mreži: Ovi potrošači na Zvezdari ostaju bez vode

Javno komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je da će u sredu i četvrtak, 26. i 27. novembra bez vode ostati deo potrošača u gradskoj opštini Zvezdara zbog planiranih radova u toj opštini.

Izvor: Tanjug

Naredna dva dana radovi na vodovodnoj mreži: Ovi potrošači na Zvezdari ostaju bez vode
Sergei Gorin/Shutterstock

Podeli:

Potrošači u Ulici vojvode Bojovića i u Dravskoj ulici do 18 časova će ostati bez vode u sredu 26. novembra, dok će narednog dana, 27. novembra, bez vode zbog radova ostati potrošači u delu Banjske ulice, od Jovana Ćirilova do Đuke Dinić.

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđena auto-cisterna, a iz ovog preduzeća apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.

0 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Korak bliže izgradnji sektora C obilaznice oko Beograda

Ministarstvo zaštite životne sredine obavestilo je javnost da su JP Putevi Srbije podneli zahtev za određivanje obima i sadržaja Studije o proceni uticaja na životnu sredinu projekta izgradnja Autoputa E70, obilaznica oko Beograda i Pančeva.

13:54

15.12.2025.

13 h

Podeli: