Srbija 40

10.01.2025.

10:24

Loše vesti: Nove cene goriva

Stigle su nove cene goriva.

Izvor: B92.net

Loše vesti: Nove cene goriva
shutterstock/jaboo2foto

Podeli:

Maloprodajne cene dizela i benzina biće više za dva dinara u narednih sedam dana.

Danas od 15 časova, na pumpama u Srbiji litar evro dizela će koštati 201 dinar, a litar benzina evropremijum BMB biće 184 dinara.

Nove cene goriva biće na snazi do sledećeg petka 17. januara do 15 časova.

Cena nafte raste u svetu

Prema aktuelnim podacima sa berzi, cena sirove nafte je porasla na 74,629 dolara, a cena nafte Brent na 77,674 dolara.

Evropski fjučersi gasa za februar su se na otvaranju berze TTF prodavali po ceni od 45,005 evra za megavat-sat

Podeli:

40 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zatvara se Porše?

Proizvođač sportskih automobila Porše AG namerava da zatvori svoju mrežu punjenja za električna vozila u Kini, jer nemački brend nastavlja da gubi udeo na najvećem svetskom automobilskom tržištu.

13:21

27.12.2025.

1 d

Svet

Gradi se najveći ratni brod u Evropi

Francuska je zvanično pokrenula jedan od najvećih vojno-industrijskih projekata u svojoj istoriji – izgradnju novog nuklearnog nosača aviona, koji će biti najveći ratni brod ikada izgrađen u Evropi.

8:16

28.12.2025.

9 h

Podeli: