Region 0

01.07.2025.

10:15

Hrvatska uskoro bogatija za još jedan trgovinski lanac: Poznat po niskim cenama

Sudeći po najnovijem poslovnom izveštaju za prvi kvartal 2025, prve trgovine holandskog Actiona na hrvatskom tržištu će se otvoriti sledeće godine.

Izvor: Jutarnji list

Hrvatska uskoro bogatija za još jedan trgovinski lanac: Poznat po niskim cenama
Stefan_Sutka / Shutterstock.com

Podeli:

Na hrvatsko tržište stiže još jedan lanac trgovina. Naime, holandski Action, poznat kao najbrže rastući maloprodajni lanac kućnih potrepština u Evropi, zvanično je najavio ulazak na hrvatsko i slovensko tržište.

Možda vas zanima

Kompanija trenutno obuhvata 3.000 trgovina u 13 evropskih zemalja, a prvo će se proširiti na Rumuniju do kraja ove godine. Nakon toga sledi otvaranje poslovnica u Hrvatskoj i Sloveniji, piše Jutarnji list.

Sudeći po najnovijem poslovnom izveštaju za prvi kvartal 2025, prve trgovine holandskog Actiona na hrvatskom tržištu će se otvoriti tokom sledeće godine.

„I ove godine planiramo da otvaramo najmanje jednu trgovinu dnevno. Sledeće godine počećemo da poslujemo u dve nove zemlje – Hrvatskoj i Sloveniji. Time odgovaramo na potražnju kupaca i omogućujemo još većem broju ljudi da uživaju u ponudi Actiona“, izjavila je izvršna direktorka firme Hajir Hadži u komentaru kvartalnih rezultata.

Možda vas zanima

Region

Poznato gde će biti prvi Lidl u Crnoj Gori

O dolasku Lidla u Crnu Goru govori se već nekoliko godina i ova kompanija već je kupila parcele u nekoliko crnogorskih gradova. Prvi objekat, po svemu sudeći, mogao bi da bude otvoren u Zeti. Gradiće se u naselju Mahala i imati više od 2.500 kvadratnih metara.

19:49

28.1.2025.

310 d

Detalji o lokacijama i datumu otvaranja očekuju se uskoro, piše Jutarnji.

Podeli:

loader

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: