Utorak, 11.03.2014.

19:13

Vučić obećao talase zapošljavanja

Vuèiæ obeæao talase zapošljavanja IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

53 Komentari

Sortiraj po:

EMA

pre 12 godina

Vučić je svestan da je glavni problem ove države nezaposlenost ljudi, I da na sve načine treba promeniti mnogo toga na tom polju. Možda ne u talasima ,ali je sigurno da će zapošljavanja ljudi biti, zahvaljujući radu, borbi, trudu, zalaganju , negovanju dobrih odnosa sa drugim državama I investiranju u našu zemlju.

EMA

pre 12 godina

Vučić je svestan da je glavni problem ove države nezaposlenost ljudi, I da na sve načine treba promeniti mnogo toga na tom polju. Možda ne u talasima ,ali je sigurno da će zapošljavanja ljudi biti, zahvaljujući radu, borbi, trudu, zalaganju , negovanju dobrih odnosa sa drugim državama I investiranju u našu zemlju.

МИЛАН

pre 12 godina

Треба запошљавати младе и старије Вучић бар нешто обећава а шта НДС ЛДП ДС ништа лажу и УРС ништа Србија поверовала, је Вучићу да је СНС хајбоља странка у Србији.

Srbin 100%

pre 12 godina

Ako uspemo da stvorimo odgovarajucu atmosferu u drzavi i ako zaista pokrenemo reforme ne vidim razlog zasto ne bi uspeli da privredu otvorimo na nacin koji ce omoguciti uposljavanje onih koji vec godinama obijaju pragove sluzbe za zaposljavanje

Nikola

pre 12 godina

Aleksandar Vucic has changed his profile picture https://www.google.rs/search?q=zoran+djindjic&client=firefox-a&hs=fW9&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=MOLwKWbtrIYLoM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn0.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcTXxV4-LqAs-VRvCb6Ma2y98I5CCMmfHXdpjNQMHVDjPbxNzoiG%253B2730%253B1952%253B9VJMWlw3Upu2pM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.studnel.com%25252Fvremeplov%25252F2011%25252Fkultura%25252Fpreporuka-nedelje-%25252525E2%2525252588%2525252592-%25252525C4%2525252591indic-lice-mladosti.html&source=iu&usg=__ZChT3by_C3dtkPv4Elqr4qBOFbo%3D&sa=X&ei=tJwgU5XbF4r-ygOX4oCIDQ&ved=0CCoQ9QEwAg#facrc=_&imgdii=MOLwKWbtrIYLoM%3A%3BJfIUidHjbLeNLM%3BMOLwKWbtrIYLoM%3A&imgrc=MOLwKWbtrIYLoM%253A%3B9VJMWlw3Upu2pM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.studnel.com%252Fvremeplov%252F2011%252Fimages%252Fstories%252Fkultura%252F2013%252F03-mar%252FZoran-Djindjic-301.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.studnel.com%252Fvremeplov%252F2011%252Fkultura%252Fpreporuka-nedelje-%2525E2%252588%252592-%2525C4%252591indic-lice-mladosti.html%3B2730%3B1952

RaDissha

pre 12 godina

Talasi zapošljavanja , 100000 milijardi investicija , Beograd na vodi , 50% podrške , ..... ja mora da sam lud , kad ne verujem ni u šta !!!

Srbin 100%

pre 12 godina

Ako uspemo da stvorimo odgovarajucu atmosferu u drzavi i ako zaista pokrenemo reforme ne vidim razlog zasto ne bi uspeli da privredu pokrenemo na nacin koji ce omoguciti uposljavanje armije nezaposlenih

MILENKO

pre 12 godina

""Normalno, svi projekti koje je zapoceo, trazice angazovanje velikog broja ljudi. Problem je sto u Srbiji ima i onih koji ne vole da rade, ali vole da smetaju onima koji rade.
(Kosmaj, 12. mart 2014 11:35)""""
A sta je to zapoceo,nabroji bar nesto,molim te?

mrki

pre 12 godina

Vučis svojim glasačima može obećati da će se pojaviti Snežana sa patuljcima i oni će mu verovati zato i jeste kriza u okrnjenoj Srbiji koja će biti sve manja ako ne dođe Sneža.

MILENKO

pre 12 godina

hahaha obecanje ludom radovanje,zar jos neko koji ima bar malo mozga u glavi veruje ovom coveku...od talasa moze biti samo talasi nezadovoljstva kao za ove zadnje dve godine...

Mario

pre 12 godina

Podmladiti zaposlene, reformisati kompletan javni sektor, iskoreniti korupciju, pa ce ostalo samo od sebe da ide ka boljem. Samo nova energija nam treba, a ne stranacki kadrovi od po 70 godina koji se vuku po javnom sektoru, a odavno nisu za posao koji treba da obavljaju.

Igor

pre 12 godina

OK ja kontam da ovi SNS botovi moraju da pišu gluposti u koje ni sami ne veruju i da komentari moraju da izgledaju kao da je pisao neko normalan.. ali su baš poranili za ovaj članak.. Mogu zamisliti kako to izgleda kad sede za kompovima, čekaju da B92 izbaci vest, i onda im neki lokalni šef naredi: Ajmo, pišite naručene komentare, i svako minimum po par pluseva da dobije. Jadno! Za sve koji ne znaju šta je SNS bot, to je neki mladić ili devojka koji nije uspeo ništa drugo da uradi u životu osim da se uvuče nekome zarad lične koristi.

Znate li zasto

pre 12 godina

Hteo bih SNS botovima da objasnim zasto dobijaju ovoliko minusa. Zato sto lupate i zato sto ste zaslepljeni. Kakvo bre zaposljavanje u ovoj zemlji. Vi mora da ne vidite nista ili ,grdni, morate po zadatku da ovako komentarisete. Alo, bre ljudi,100 firmi da zaposli po 1000 radnika pa to je 100.000 !! Sta da radimo sa ostalih 800...900.000 !!??? Manite se budalastina i zivite ovaj zivot kao i mi - ojadjeni, bez nadanja i vere u nesto bolje. Imate li mozga da vidite gomile lazi od svih partija koje ucestvuju u ovom izbornom cirkusu ???

Milos

pre 12 godina

Covece, tekst skoro u potpunosti iskomentarisan stranackim botovima. Redakcije sajtova treba da krenu u malo bolju kontrolu ovoga ili da izbace komentare jer ovo vise nema nikakvog smisla. Kao po nekom obicaju politika u Srbiji kao kafana, ko se jace dere taj je u pravu.

Kosmaj

pre 12 godina

Normalno, svi projekti koje je zapoceo, trazice angazovanje velikog broja ljudi. Problem je sto u Srbiji ima i onih koji ne vole da rade, ali vole da smetaju onima koji rade.

KASPER

pre 12 godina

Ne verujem da ce bas biti talasa, ali hoce biti novih radnih mesta, cim privreda stane na noge. A to moze samo SNS da postigne. prethodni su pokazali sta mogu, samo da upropascavaju i raspordaju,a po meni to nije napredak, ma koliko oni to tvrdili.

Ivan

pre 12 godina

Nisam simpatizer niti g-dina Vučića, niti bilo koga drugog sa trenutne političke scene, obzirom da trenutna scena i nije baš trenutna, sa istim licima i manje-više sličnim obećanjima koje slušamo godinama, pa i decenijama unazad. Mislim da bi trebalo uvesti Zakon o predizbornim kampanjama, gde bi kandidati morali da potpišu neku vrstu ugovora, tj. pravno obavezujućeg dokumenta da će svoja obećanja, ukoliko dođu na vlast, i ispuniti u toku svog mandata, a da u suprotnom moraju da uplate enormno visoke iznose u budžet Republike Srbije na ime penala za obmanjivanje glasača. Da takav Zakon postoji odavno, mi bismo sada bili jedna od bogatijih zemalja, a imali bi mnogo pristojnije predizborne kampanje sa veoma odmerenim i realnim obećanjima. Ovako, cela ova šarada iskreno vređa moju inteligenciju, po ko zna koji put.

Home

pre 12 godina

Forsiranjem politike zapošljavanja Vučić radi ono što je prioritet za nas a to je da svako ima posao i platu od koje može živeti.

Janko

pre 12 godina

Zna dobro Vučić šta je to Srbiji hitno potrebno - nova zapošljavanja. Jedino tako možemo zadržati stručnjake, omladinu. Nove investicije nam to mogu obezbediti, sve se iradi da bi se stvorila povoljna klima za investitore.

bobi

pre 12 godina

Prve investicije u Srbiji su krenule. One veće se tek očekuju. Sa novim fabrikama otvorena su i nova radna mesta. Možda ne onoliko koliko smo nekada imali ali za nas i jedno znači danas dosta.

бидермајер

pre 12 godina

Прекјуче је обећо папалине у Сави ? !И то голим рукама да ћемо их хватати чим се заврши Београд на води !

Nešo

pre 12 godina

Nije Aleksandar Vučić samo obećao da će pokrenuti talase zapošljavanja , nego je takoće poručio da će da suzbije korupciju i pokrene reforme . Osnovni zadatak buduće vlade treba da bude otvaranje novih radnih mesta i smanjenje nezaposlenosti . Naravno treba nastaviti odlučnu borbu protiv korupcije i kriminala.

propaganda

pre 12 godina

Naravno posle svakog talasa zapošljavanja slediće još veći talas otpuštanja!!! PPV je genijalac što se tiče obećanja!!!

lakse..

pre 12 godina

Nije Vucic nikad obecavao talase zaposljavanja tek tako!Posto su mu prethodnici ostavili sve pusto i prazno.Ne zali se on,nego koliko samo da kaze da se zna odakle potice problem!Sem preglomazne drzavne administracije,sve drugo je ostalo pusto i prazno..Srbija sa privredom u kolapsu,radnicima bez posla..Ali Vucic je prvo rekao nesto vaznije..A to je da se mora prvo suzbiti korupcija,koja je rak rana ovog drustva,koja nam je izjela drzavnu supstancu i ostavila same koske!Drugo treba sprovesti reforme,ali za koje treba da postoji i finansijska podrska!A onda ce se atmosfera u Srbiji promeniti i pocece investitori i investicije da dolaze i tako ce se pokrenuti i privreda i eto novih radnih mesta..Ali je rekao pre talasa zaposljavanja i da ce raditi na subijanju korupcije i da ce sprovesti reforme!Oni veliki talasi su cunami a oni mali su realni..Znaci svako iole pametan i mudar,zna da nepostoji carobni stapic,kojim se stvarajuradna mesta,vec dobra privredna atmosfera..Preko noci je nemoguce sve zaposliti!To nema ni u bajkama..Tesko je izvuci zemlju iz ove ekonoske kataklizme..Ali ako ima podrsku gradjana,bice mnogo lakse..Ako ne,nema ni boljeg zivota za sve nas!I zato ako jednom nestanemo kao narod,nece to biti zbog toga sto su nas drugi unistili,vec zbog toga sto nismo imali vere u sebe!

zmitjkoe

pre 12 godina

Znaci potop od obecavanja, u talasima, valovima ili cunamijima. Samo ce tajkuni i Dacic da se udave od mega trend poplave, svi ostali ce da strajkuju gladju, zedju, sa bez nadju, ili sa sa infu zijom, ali na stiroporu i krasnu foru sa uskrsnjim tucanjem, spicem ili sotkom, protiv jaja sa vrhovnim popom. Samo Teslina urna i Vuckova varka mogu da plutaju gospodara Vucica i par njegovih najvernijih kucica.

Alisa_u_zemlji_čuda

pre 12 godina

Zaposlenje. Jedno od jako važnih pitanja u Srbiji, s obzirom da je stopa nezaposlenosti na užasavajućem nivou. Verujem da će Gospodin Vučić i na to obratiti pažnju.

Milja

pre 12 godina

Vec smo imali priliku da se uverimo da gospodin Vucic zaista i ispunjava svoja obecanja.Poceo je sa uklanjanjem korupcije i kriminala,uspostavljanjem saradnje sa stranim investitorima...Verujem da cemo uz njega zaista ostvariti sigurnost i stabilnost.

Kosovac

pre 12 godina

Svi oni koji nameravaju da utiču na reforme treba da naprave front, kojim će se boriti protiv tajkunskih nameštaljki i time odbiti njihove napade, kojima bi se urušio naš društveni system za kratko vreme. Zato moramo da shvatimo značaj reform ii novih zakona, koji moraju biti doneti u kratkom roku.

катанаунитед

pre 12 godina

Незапосленост, посебно нас младих је први и највећи проблем наше земље. Уколико Александар Вучић буде наставио овим темпом промена биће и нама свима боље.

Koala

pre 12 godina

Zato verujem Vučiću. Svi koji svoje kampanje grade na penzionerima, deci, invalidima, razvoju poljoprivrede, otpuštanju iz javnog sektora uhvatili su se malog segmenta koji je delom pokriven demagogijom, a delom je najlakše rešiv. Ako neko uporno propagira zapošljavanje znači da mora da radi na decentralizaciji i otvaranju različitih fabrika. Preuzima ogromnu odgovornost.

Mile

pre 12 godina

Atmosfera u hali sportova je bila fantastičana, baš je bilo dosta naroda iz raznih delova Srbije koji su došli da pruže podršku velikim državnim reformama, radikalnim i demokratskim promenama od kojih će se osetiti boljitak.

BALLU

pre 12 godina

Od kapi do talasa mnogo ce proci,ali s obzirom cije je obecanje budimo sigurni da ce biti tako.Nikad nije rekao da je lako i da ce biti lako ,dapace,stalno govori suprotno,a tezi stvaranju bolje,stabilnije,uredjenije zemlje u kojoj ce svako ko radi moci i da zaradi,a ne da se rad svodi na puko prezivljavanje.

Hello EARTH!

pre 12 godina

Prvi put se pojavljuje stranka koja ima gormnu vecinu i mandat od naroda,i samo takva stranka moze uraditi mnogo za Srbiju,ovog puta i ovaj mandat ce to biti borba za radna mesta,ali u ogromnom broju,a ne kao ostali-1 fabrika pred svake izbore!

Miki

pre 12 godina

Ma kakav kriminal i korupcija više, posle ovih izbora to će ostati iza nas, samo kao ružna slika nečega što se dešavalo. Sa novim radnim mestima i njihovim povećanjem, neće više biti mesta takvim stvarima.

Bobana

pre 12 godina

Verujem da ce se osetiti boljitak vec kada resimo problem korupcije. To je veliki proces i velika borba a jedini vodja kome verujem je Vučić!

idila

pre 12 godina

Polako, ali sigurno, zahvaljujuci angazovanju Aleksandra Vucica u borbi protiv korupcije i popularizovanju Srbije kao destinacije pogodne za ulaganja, strani investitori shvataju da se politicka, finansijska i ekonomska klima u Srbiji promenila i da im je omoguceno da bez svojevrsnog "reketiranja" stranaka na vlasti ulazu i ostvaruju profit. Njima profit, nama radna mesta i plate, a drzavi porezi i doprinosi.

ribice

pre 12 godina

Zapošljavanje mora biti prioritet, ito i mladih i starih. Naročito onih koji su nekoliko godina pred penziju, nečijom nebrigom, ostali bez posla. SNS na čelu sa Vučićem to može omogućiti.

Vanpartijac

pre 12 godina

Gosn PPV, ja nisam vas clan. Zapravo, nisam niciji. Tako da ja necu da dobijem posao. Generalno, ne verujem vam. Ne toliko vama, veoma ste emotivan covek. Secam se kad je osnovana SNS da gosn Nikolic nije mogao danima da vas nadje. No kratka je pamet u Srba, ko se toga jos seca.....Ne verujem mangupima u vasim redovima. Npr. onoj barabi sto pijan sluzbenim autom u sred noci umalo da ubi devojku ! Njega ste zaposlili. Jerbo je prebegao u januaru iz jedne stranke u vasu. Pobeze moja komsinica iz DS kod vas. Iz uverenja. Valjda. Dobar joj posao. Mora da ga cuva. Drzavni. Generalno - ne verujem. Kao sto nisam ni onima.

Bobana

pre 12 godina

Verujem da ce se osetiti boljitak vec kada resimo problem korupcije. To je veliki proces i velika borba a jedini vodja kome verujem je Vučić!

Chiappa

pre 12 godina

Ako je ovoliko uradio sa Dačićem kao balastom oko vrata, mogu da zamislim šta će sve postići sa apsolutnom većinom u parlamentu što je izvesna stvar.

Kron

pre 12 godina

Rešavanje problema nezaposlenosti i treba da bude prioritet nove Vlade. Vučić zaista deluje kao neko ko zna šta radi tako da ga svakako treba podržati i pružiti mu mogućnost da reši ovaj ključni problem Srbije.

Andjelko

pre 12 godina

Vucic je covek koji svoja obecanja ne daje uzalud ili da privuce sto vise glasaca, on svoja obecanja ispunjava, pa ce tako i ovo. Inace ova vest me dosta raduje.

Vanpartijac

pre 12 godina

Gosn PPV, ja nisam vas clan. Zapravo, nisam niciji. Tako da ja necu da dobijem posao. Generalno, ne verujem vam. Ne toliko vama, veoma ste emotivan covek. Secam se kad je osnovana SNS da gosn Nikolic nije mogao danima da vas nadje. No kratka je pamet u Srba, ko se toga jos seca.....Ne verujem mangupima u vasim redovima. Npr. onoj barabi sto pijan sluzbenim autom u sred noci umalo da ubi devojku ! Njega ste zaposlili. Jerbo je prebegao u januaru iz jedne stranke u vasu. Pobeze moja komsinica iz DS kod vas. Iz uverenja. Valjda. Dobar joj posao. Mora da ga cuva. Drzavni. Generalno - ne verujem. Kao sto nisam ni onima.

Igor

pre 12 godina

OK ja kontam da ovi SNS botovi moraju da pišu gluposti u koje ni sami ne veruju i da komentari moraju da izgledaju kao da je pisao neko normalan.. ali su baš poranili za ovaj članak.. Mogu zamisliti kako to izgleda kad sede za kompovima, čekaju da B92 izbaci vest, i onda im neki lokalni šef naredi: Ajmo, pišite naručene komentare, i svako minimum po par pluseva da dobije. Jadno! Za sve koji ne znaju šta je SNS bot, to je neki mladić ili devojka koji nije uspeo ništa drugo da uradi u životu osim da se uvuče nekome zarad lične koristi.

MILENKO

pre 12 godina

hahaha obecanje ludom radovanje,zar jos neko koji ima bar malo mozga u glavi veruje ovom coveku...od talasa moze biti samo talasi nezadovoljstva kao za ove zadnje dve godine...

Znate li zasto

pre 12 godina

Hteo bih SNS botovima da objasnim zasto dobijaju ovoliko minusa. Zato sto lupate i zato sto ste zaslepljeni. Kakvo bre zaposljavanje u ovoj zemlji. Vi mora da ne vidite nista ili ,grdni, morate po zadatku da ovako komentarisete. Alo, bre ljudi,100 firmi da zaposli po 1000 radnika pa to je 100.000 !! Sta da radimo sa ostalih 800...900.000 !!??? Manite se budalastina i zivite ovaj zivot kao i mi - ojadjeni, bez nadanja i vere u nesto bolje. Imate li mozga da vidite gomile lazi od svih partija koje ucestvuju u ovom izbornom cirkusu ???

Milos

pre 12 godina

Covece, tekst skoro u potpunosti iskomentarisan stranackim botovima. Redakcije sajtova treba da krenu u malo bolju kontrolu ovoga ili da izbace komentare jer ovo vise nema nikakvog smisla. Kao po nekom obicaju politika u Srbiji kao kafana, ko se jace dere taj je u pravu.

Ivan

pre 12 godina

Nisam simpatizer niti g-dina Vučića, niti bilo koga drugog sa trenutne političke scene, obzirom da trenutna scena i nije baš trenutna, sa istim licima i manje-više sličnim obećanjima koje slušamo godinama, pa i decenijama unazad. Mislim da bi trebalo uvesti Zakon o predizbornim kampanjama, gde bi kandidati morali da potpišu neku vrstu ugovora, tj. pravno obavezujućeg dokumenta da će svoja obećanja, ukoliko dođu na vlast, i ispuniti u toku svog mandata, a da u suprotnom moraju da uplate enormno visoke iznose u budžet Republike Srbije na ime penala za obmanjivanje glasača. Da takav Zakon postoji odavno, mi bismo sada bili jedna od bogatijih zemalja, a imali bi mnogo pristojnije predizborne kampanje sa veoma odmerenim i realnim obećanjima. Ovako, cela ova šarada iskreno vređa moju inteligenciju, po ko zna koji put.

Chiappa

pre 12 godina

Ako je ovoliko uradio sa Dačićem kao balastom oko vrata, mogu da zamislim šta će sve postići sa apsolutnom većinom u parlamentu što je izvesna stvar.

Andjelko

pre 12 godina

Vucic je covek koji svoja obecanja ne daje uzalud ili da privuce sto vise glasaca, on svoja obecanja ispunjava, pa ce tako i ovo. Inace ova vest me dosta raduje.

propaganda

pre 12 godina

Naravno posle svakog talasa zapošljavanja slediće još veći talas otpuštanja!!! PPV je genijalac što se tiče obećanja!!!

бидермајер

pre 12 godina

Прекјуче је обећо папалине у Сави ? !И то голим рукама да ћемо их хватати чим се заврши Београд на води !

Kron

pre 12 godina

Rešavanje problema nezaposlenosti i treba da bude prioritet nove Vlade. Vučić zaista deluje kao neko ko zna šta radi tako da ga svakako treba podržati i pružiti mu mogućnost da reši ovaj ključni problem Srbije.

Miki

pre 12 godina

Ma kakav kriminal i korupcija više, posle ovih izbora to će ostati iza nas, samo kao ružna slika nečega što se dešavalo. Sa novim radnim mestima i njihovim povećanjem, neće više biti mesta takvim stvarima.

idila

pre 12 godina

Polako, ali sigurno, zahvaljujuci angazovanju Aleksandra Vucica u borbi protiv korupcije i popularizovanju Srbije kao destinacije pogodne za ulaganja, strani investitori shvataju da se politicka, finansijska i ekonomska klima u Srbiji promenila i da im je omoguceno da bez svojevrsnog "reketiranja" stranaka na vlasti ulazu i ostvaruju profit. Njima profit, nama radna mesta i plate, a drzavi porezi i doprinosi.

ribice

pre 12 godina

Zapošljavanje mora biti prioritet, ito i mladih i starih. Naročito onih koji su nekoliko godina pred penziju, nečijom nebrigom, ostali bez posla. SNS na čelu sa Vučićem to može omogućiti.

Bobana

pre 12 godina

Verujem da ce se osetiti boljitak vec kada resimo problem korupcije. To je veliki proces i velika borba a jedini vodja kome verujem je Vučić!

Bobana

pre 12 godina

Verujem da ce se osetiti boljitak vec kada resimo problem korupcije. To je veliki proces i velika borba a jedini vodja kome verujem je Vučić!

mrki

pre 12 godina

Vučis svojim glasačima može obećati da će se pojaviti Snežana sa patuljcima i oni će mu verovati zato i jeste kriza u okrnjenoj Srbiji koja će biti sve manja ako ne dođe Sneža.

MILENKO

pre 12 godina

""Normalno, svi projekti koje je zapoceo, trazice angazovanje velikog broja ljudi. Problem je sto u Srbiji ima i onih koji ne vole da rade, ali vole da smetaju onima koji rade.
(Kosmaj, 12. mart 2014 11:35)""""
A sta je to zapoceo,nabroji bar nesto,molim te?

zmitjkoe

pre 12 godina

Znaci potop od obecavanja, u talasima, valovima ili cunamijima. Samo ce tajkuni i Dacic da se udave od mega trend poplave, svi ostali ce da strajkuju gladju, zedju, sa bez nadju, ili sa sa infu zijom, ali na stiroporu i krasnu foru sa uskrsnjim tucanjem, spicem ili sotkom, protiv jaja sa vrhovnim popom. Samo Teslina urna i Vuckova varka mogu da plutaju gospodara Vucica i par njegovih najvernijih kucica.

Mario

pre 12 godina

Podmladiti zaposlene, reformisati kompletan javni sektor, iskoreniti korupciju, pa ce ostalo samo od sebe da ide ka boljem. Samo nova energija nam treba, a ne stranacki kadrovi od po 70 godina koji se vuku po javnom sektoru, a odavno nisu za posao koji treba da obavljaju.

катанаунитед

pre 12 godina

Незапосленост, посебно нас младих је први и највећи проблем наше земље. Уколико Александар Вучић буде наставио овим темпом промена биће и нама свима боље.

Mile

pre 12 godina

Atmosfera u hali sportova je bila fantastičana, baš je bilo dosta naroda iz raznih delova Srbije koji su došli da pruže podršku velikim državnim reformama, radikalnim i demokratskim promenama od kojih će se osetiti boljitak.

Hello EARTH!

pre 12 godina

Prvi put se pojavljuje stranka koja ima gormnu vecinu i mandat od naroda,i samo takva stranka moze uraditi mnogo za Srbiju,ovog puta i ovaj mandat ce to biti borba za radna mesta,ali u ogromnom broju,a ne kao ostali-1 fabrika pred svake izbore!

lakse..

pre 12 godina

Nije Vucic nikad obecavao talase zaposljavanja tek tako!Posto su mu prethodnici ostavili sve pusto i prazno.Ne zali se on,nego koliko samo da kaze da se zna odakle potice problem!Sem preglomazne drzavne administracije,sve drugo je ostalo pusto i prazno..Srbija sa privredom u kolapsu,radnicima bez posla..Ali Vucic je prvo rekao nesto vaznije..A to je da se mora prvo suzbiti korupcija,koja je rak rana ovog drustva,koja nam je izjela drzavnu supstancu i ostavila same koske!Drugo treba sprovesti reforme,ali za koje treba da postoji i finansijska podrska!A onda ce se atmosfera u Srbiji promeniti i pocece investitori i investicije da dolaze i tako ce se pokrenuti i privreda i eto novih radnih mesta..Ali je rekao pre talasa zaposljavanja i da ce raditi na subijanju korupcije i da ce sprovesti reforme!Oni veliki talasi su cunami a oni mali su realni..Znaci svako iole pametan i mudar,zna da nepostoji carobni stapic,kojim se stvarajuradna mesta,vec dobra privredna atmosfera..Preko noci je nemoguce sve zaposliti!To nema ni u bajkama..Tesko je izvuci zemlju iz ove ekonoske kataklizme..Ali ako ima podrsku gradjana,bice mnogo lakse..Ako ne,nema ni boljeg zivota za sve nas!I zato ako jednom nestanemo kao narod,nece to biti zbog toga sto su nas drugi unistili,vec zbog toga sto nismo imali vere u sebe!

Nešo

pre 12 godina

Nije Aleksandar Vučić samo obećao da će pokrenuti talase zapošljavanja , nego je takoće poručio da će da suzbije korupciju i pokrene reforme . Osnovni zadatak buduće vlade treba da bude otvaranje novih radnih mesta i smanjenje nezaposlenosti . Naravno treba nastaviti odlučnu borbu protiv korupcije i kriminala.

Janko

pre 12 godina

Zna dobro Vučić šta je to Srbiji hitno potrebno - nova zapošljavanja. Jedino tako možemo zadržati stručnjake, omladinu. Nove investicije nam to mogu obezbediti, sve se iradi da bi se stvorila povoljna klima za investitore.

KASPER

pre 12 godina

Ne verujem da ce bas biti talasa, ali hoce biti novih radnih mesta, cim privreda stane na noge. A to moze samo SNS da postigne. prethodni su pokazali sta mogu, samo da upropascavaju i raspordaju,a po meni to nije napredak, ma koliko oni to tvrdili.

RaDissha

pre 12 godina

Talasi zapošljavanja , 100000 milijardi investicija , Beograd na vodi , 50% podrške , ..... ja mora da sam lud , kad ne verujem ni u šta !!!

BALLU

pre 12 godina

Od kapi do talasa mnogo ce proci,ali s obzirom cije je obecanje budimo sigurni da ce biti tako.Nikad nije rekao da je lako i da ce biti lako ,dapace,stalno govori suprotno,a tezi stvaranju bolje,stabilnije,uredjenije zemlje u kojoj ce svako ko radi moci i da zaradi,a ne da se rad svodi na puko prezivljavanje.

Alisa_u_zemlji_čuda

pre 12 godina

Zaposlenje. Jedno od jako važnih pitanja u Srbiji, s obzirom da je stopa nezaposlenosti na užasavajućem nivou. Verujem da će Gospodin Vučić i na to obratiti pažnju.

Milja

pre 12 godina

Vec smo imali priliku da se uverimo da gospodin Vucic zaista i ispunjava svoja obecanja.Poceo je sa uklanjanjem korupcije i kriminala,uspostavljanjem saradnje sa stranim investitorima...Verujem da cemo uz njega zaista ostvariti sigurnost i stabilnost.

Home

pre 12 godina

Forsiranjem politike zapošljavanja Vučić radi ono što je prioritet za nas a to je da svako ima posao i platu od koje može živeti.

Kosmaj

pre 12 godina

Normalno, svi projekti koje je zapoceo, trazice angazovanje velikog broja ljudi. Problem je sto u Srbiji ima i onih koji ne vole da rade, ali vole da smetaju onima koji rade.

Koala

pre 12 godina

Zato verujem Vučiću. Svi koji svoje kampanje grade na penzionerima, deci, invalidima, razvoju poljoprivrede, otpuštanju iz javnog sektora uhvatili su se malog segmenta koji je delom pokriven demagogijom, a delom je najlakše rešiv. Ako neko uporno propagira zapošljavanje znači da mora da radi na decentralizaciji i otvaranju različitih fabrika. Preuzima ogromnu odgovornost.

Kosovac

pre 12 godina

Svi oni koji nameravaju da utiču na reforme treba da naprave front, kojim će se boriti protiv tajkunskih nameštaljki i time odbiti njihove napade, kojima bi se urušio naš društveni system za kratko vreme. Zato moramo da shvatimo značaj reform ii novih zakona, koji moraju biti doneti u kratkom roku.

bobi

pre 12 godina

Prve investicije u Srbiji su krenule. One veće se tek očekuju. Sa novim fabrikama otvorena su i nova radna mesta. Možda ne onoliko koliko smo nekada imali ali za nas i jedno znači danas dosta.

Nikola

pre 12 godina

Aleksandar Vucic has changed his profile picture https://www.google.rs/search?q=zoran+djindjic&client=firefox-a&hs=fW9&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=MOLwKWbtrIYLoM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn0.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcTXxV4-LqAs-VRvCb6Ma2y98I5CCMmfHXdpjNQMHVDjPbxNzoiG%253B2730%253B1952%253B9VJMWlw3Upu2pM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.studnel.com%25252Fvremeplov%25252F2011%25252Fkultura%25252Fpreporuka-nedelje-%25252525E2%2525252588%2525252592-%25252525C4%2525252591indic-lice-mladosti.html&source=iu&usg=__ZChT3by_C3dtkPv4Elqr4qBOFbo%3D&sa=X&ei=tJwgU5XbF4r-ygOX4oCIDQ&ved=0CCoQ9QEwAg#facrc=_&imgdii=MOLwKWbtrIYLoM%3A%3BJfIUidHjbLeNLM%3BMOLwKWbtrIYLoM%3A&imgrc=MOLwKWbtrIYLoM%253A%3B9VJMWlw3Upu2pM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.studnel.com%252Fvremeplov%252F2011%252Fimages%252Fstories%252Fkultura%252F2013%252F03-mar%252FZoran-Djindjic-301.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.studnel.com%252Fvremeplov%252F2011%252Fkultura%252Fpreporuka-nedelje-%2525E2%252588%252592-%2525C4%252591indic-lice-mladosti.html%3B2730%3B1952

Srbin 100%

pre 12 godina

Ako uspemo da stvorimo odgovarajucu atmosferu u drzavi i ako zaista pokrenemo reforme ne vidim razlog zasto ne bi uspeli da privredu otvorimo na nacin koji ce omoguciti uposljavanje onih koji vec godinama obijaju pragove sluzbe za zaposljavanje

EMA

pre 12 godina

Vučić je svestan da je glavni problem ove države nezaposlenost ljudi, I da na sve načine treba promeniti mnogo toga na tom polju. Možda ne u talasima ,ali je sigurno da će zapošljavanja ljudi biti, zahvaljujući radu, borbi, trudu, zalaganju , negovanju dobrih odnosa sa drugim državama I investiranju u našu zemlju.

Srbin 100%

pre 12 godina

Ako uspemo da stvorimo odgovarajucu atmosferu u drzavi i ako zaista pokrenemo reforme ne vidim razlog zasto ne bi uspeli da privredu pokrenemo na nacin koji ce omoguciti uposljavanje armije nezaposlenih

МИЛАН

pre 12 godina

Треба запошљавати младе и старије Вучић бар нешто обећава а шта НДС ЛДП ДС ништа лажу и УРС ништа Србија поверовала, је Вучићу да је СНС хајбоља странка у Србији.

EMA

pre 12 godina

Vučić je svestan da je glavni problem ove države nezaposlenost ljudi, I da na sve načine treba promeniti mnogo toga na tom polju. Možda ne u talasima ,ali je sigurno da će zapošljavanja ljudi biti, zahvaljujući radu, borbi, trudu, zalaganju , negovanju dobrih odnosa sa drugim državama I investiranju u našu zemlju.

Andjelko

pre 12 godina

Vucic je covek koji svoja obecanja ne daje uzalud ili da privuce sto vise glasaca, on svoja obecanja ispunjava, pa ce tako i ovo. Inace ova vest me dosta raduje.

Chiappa

pre 12 godina

Ako je ovoliko uradio sa Dačićem kao balastom oko vrata, mogu da zamislim šta će sve postići sa apsolutnom većinom u parlamentu što je izvesna stvar.

катанаунитед

pre 12 godina

Незапосленост, посебно нас младих је први и највећи проблем наше земље. Уколико Александар Вучић буде наставио овим темпом промена биће и нама свима боље.

Bobana

pre 12 godina

Verujem da ce se osetiti boljitak vec kada resimo problem korupcije. To je veliki proces i velika borba a jedini vodja kome verujem je Vučić!

Kron

pre 12 godina

Rešavanje problema nezaposlenosti i treba da bude prioritet nove Vlade. Vučić zaista deluje kao neko ko zna šta radi tako da ga svakako treba podržati i pružiti mu mogućnost da reši ovaj ključni problem Srbije.

Mile

pre 12 godina

Atmosfera u hali sportova je bila fantastičana, baš je bilo dosta naroda iz raznih delova Srbije koji su došli da pruže podršku velikim državnim reformama, radikalnim i demokratskim promenama od kojih će se osetiti boljitak.

Hello EARTH!

pre 12 godina

Prvi put se pojavljuje stranka koja ima gormnu vecinu i mandat od naroda,i samo takva stranka moze uraditi mnogo za Srbiju,ovog puta i ovaj mandat ce to biti borba za radna mesta,ali u ogromnom broju,a ne kao ostali-1 fabrika pred svake izbore!

idila

pre 12 godina

Polako, ali sigurno, zahvaljujuci angazovanju Aleksandra Vucica u borbi protiv korupcije i popularizovanju Srbije kao destinacije pogodne za ulaganja, strani investitori shvataju da se politicka, finansijska i ekonomska klima u Srbiji promenila i da im je omoguceno da bez svojevrsnog "reketiranja" stranaka na vlasti ulazu i ostvaruju profit. Njima profit, nama radna mesta i plate, a drzavi porezi i doprinosi.

ribice

pre 12 godina

Zapošljavanje mora biti prioritet, ito i mladih i starih. Naročito onih koji su nekoliko godina pred penziju, nečijom nebrigom, ostali bez posla. SNS na čelu sa Vučićem to može omogućiti.

BALLU

pre 12 godina

Od kapi do talasa mnogo ce proci,ali s obzirom cije je obecanje budimo sigurni da ce biti tako.Nikad nije rekao da je lako i da ce biti lako ,dapace,stalno govori suprotno,a tezi stvaranju bolje,stabilnije,uredjenije zemlje u kojoj ce svako ko radi moci i da zaradi,a ne da se rad svodi na puko prezivljavanje.

Koala

pre 12 godina

Zato verujem Vučiću. Svi koji svoje kampanje grade na penzionerima, deci, invalidima, razvoju poljoprivrede, otpuštanju iz javnog sektora uhvatili su se malog segmenta koji je delom pokriven demagogijom, a delom je najlakše rešiv. Ako neko uporno propagira zapošljavanje znači da mora da radi na decentralizaciji i otvaranju različitih fabrika. Preuzima ogromnu odgovornost.

Bobana

pre 12 godina

Verujem da ce se osetiti boljitak vec kada resimo problem korupcije. To je veliki proces i velika borba a jedini vodja kome verujem je Vučić!

Miki

pre 12 godina

Ma kakav kriminal i korupcija više, posle ovih izbora to će ostati iza nas, samo kao ružna slika nečega što se dešavalo. Sa novim radnim mestima i njihovim povećanjem, neće više biti mesta takvim stvarima.

Kosovac

pre 12 godina

Svi oni koji nameravaju da utiču na reforme treba da naprave front, kojim će se boriti protiv tajkunskih nameštaljki i time odbiti njihove napade, kojima bi se urušio naš društveni system za kratko vreme. Zato moramo da shvatimo značaj reform ii novih zakona, koji moraju biti doneti u kratkom roku.

KASPER

pre 12 godina

Ne verujem da ce bas biti talasa, ali hoce biti novih radnih mesta, cim privreda stane na noge. A to moze samo SNS da postigne. prethodni su pokazali sta mogu, samo da upropascavaju i raspordaju,a po meni to nije napredak, ma koliko oni to tvrdili.

Kosmaj

pre 12 godina

Normalno, svi projekti koje je zapoceo, trazice angazovanje velikog broja ljudi. Problem je sto u Srbiji ima i onih koji ne vole da rade, ali vole da smetaju onima koji rade.

Janko

pre 12 godina

Zna dobro Vučić šta je to Srbiji hitno potrebno - nova zapošljavanja. Jedino tako možemo zadržati stručnjake, omladinu. Nove investicije nam to mogu obezbediti, sve se iradi da bi se stvorila povoljna klima za investitore.

Home

pre 12 godina

Forsiranjem politike zapošljavanja Vučić radi ono što je prioritet za nas a to je da svako ima posao i platu od koje može živeti.

Vanpartijac

pre 12 godina

Gosn PPV, ja nisam vas clan. Zapravo, nisam niciji. Tako da ja necu da dobijem posao. Generalno, ne verujem vam. Ne toliko vama, veoma ste emotivan covek. Secam se kad je osnovana SNS da gosn Nikolic nije mogao danima da vas nadje. No kratka je pamet u Srba, ko se toga jos seca.....Ne verujem mangupima u vasim redovima. Npr. onoj barabi sto pijan sluzbenim autom u sred noci umalo da ubi devojku ! Njega ste zaposlili. Jerbo je prebegao u januaru iz jedne stranke u vasu. Pobeze moja komsinica iz DS kod vas. Iz uverenja. Valjda. Dobar joj posao. Mora da ga cuva. Drzavni. Generalno - ne verujem. Kao sto nisam ni onima.

bobi

pre 12 godina

Prve investicije u Srbiji su krenule. One veće se tek očekuju. Sa novim fabrikama otvorena su i nova radna mesta. Možda ne onoliko koliko smo nekada imali ali za nas i jedno znači danas dosta.

Nešo

pre 12 godina

Nije Aleksandar Vučić samo obećao da će pokrenuti talase zapošljavanja , nego je takoće poručio da će da suzbije korupciju i pokrene reforme . Osnovni zadatak buduće vlade treba da bude otvaranje novih radnih mesta i smanjenje nezaposlenosti . Naravno treba nastaviti odlučnu borbu protiv korupcije i kriminala.

lakse..

pre 12 godina

Nije Vucic nikad obecavao talase zaposljavanja tek tako!Posto su mu prethodnici ostavili sve pusto i prazno.Ne zali se on,nego koliko samo da kaze da se zna odakle potice problem!Sem preglomazne drzavne administracije,sve drugo je ostalo pusto i prazno..Srbija sa privredom u kolapsu,radnicima bez posla..Ali Vucic je prvo rekao nesto vaznije..A to je da se mora prvo suzbiti korupcija,koja je rak rana ovog drustva,koja nam je izjela drzavnu supstancu i ostavila same koske!Drugo treba sprovesti reforme,ali za koje treba da postoji i finansijska podrska!A onda ce se atmosfera u Srbiji promeniti i pocece investitori i investicije da dolaze i tako ce se pokrenuti i privreda i eto novih radnih mesta..Ali je rekao pre talasa zaposljavanja i da ce raditi na subijanju korupcije i da ce sprovesti reforme!Oni veliki talasi su cunami a oni mali su realni..Znaci svako iole pametan i mudar,zna da nepostoji carobni stapic,kojim se stvarajuradna mesta,vec dobra privredna atmosfera..Preko noci je nemoguce sve zaposliti!To nema ni u bajkama..Tesko je izvuci zemlju iz ove ekonoske kataklizme..Ali ako ima podrsku gradjana,bice mnogo lakse..Ako ne,nema ni boljeg zivota za sve nas!I zato ako jednom nestanemo kao narod,nece to biti zbog toga sto su nas drugi unistili,vec zbog toga sto nismo imali vere u sebe!

Milja

pre 12 godina

Vec smo imali priliku da se uverimo da gospodin Vucic zaista i ispunjava svoja obecanja.Poceo je sa uklanjanjem korupcije i kriminala,uspostavljanjem saradnje sa stranim investitorima...Verujem da cemo uz njega zaista ostvariti sigurnost i stabilnost.

Alisa_u_zemlji_čuda

pre 12 godina

Zaposlenje. Jedno od jako važnih pitanja u Srbiji, s obzirom da je stopa nezaposlenosti na užasavajućem nivou. Verujem da će Gospodin Vučić i na to obratiti pažnju.

Mario

pre 12 godina

Podmladiti zaposlene, reformisati kompletan javni sektor, iskoreniti korupciju, pa ce ostalo samo od sebe da ide ka boljem. Samo nova energija nam treba, a ne stranacki kadrovi od po 70 godina koji se vuku po javnom sektoru, a odavno nisu za posao koji treba da obavljaju.

MILENKO

pre 12 godina

""Normalno, svi projekti koje je zapoceo, trazice angazovanje velikog broja ljudi. Problem je sto u Srbiji ima i onih koji ne vole da rade, ali vole da smetaju onima koji rade.
(Kosmaj, 12. mart 2014 11:35)""""
A sta je to zapoceo,nabroji bar nesto,molim te?

бидермајер

pre 12 godina

Прекјуче је обећо папалине у Сави ? !И то голим рукама да ћемо их хватати чим се заврши Београд на води !

Znate li zasto

pre 12 godina

Hteo bih SNS botovima da objasnim zasto dobijaju ovoliko minusa. Zato sto lupate i zato sto ste zaslepljeni. Kakvo bre zaposljavanje u ovoj zemlji. Vi mora da ne vidite nista ili ,grdni, morate po zadatku da ovako komentarisete. Alo, bre ljudi,100 firmi da zaposli po 1000 radnika pa to je 100.000 !! Sta da radimo sa ostalih 800...900.000 !!??? Manite se budalastina i zivite ovaj zivot kao i mi - ojadjeni, bez nadanja i vere u nesto bolje. Imate li mozga da vidite gomile lazi od svih partija koje ucestvuju u ovom izbornom cirkusu ???

Igor

pre 12 godina

OK ja kontam da ovi SNS botovi moraju da pišu gluposti u koje ni sami ne veruju i da komentari moraju da izgledaju kao da je pisao neko normalan.. ali su baš poranili za ovaj članak.. Mogu zamisliti kako to izgleda kad sede za kompovima, čekaju da B92 izbaci vest, i onda im neki lokalni šef naredi: Ajmo, pišite naručene komentare, i svako minimum po par pluseva da dobije. Jadno! Za sve koji ne znaju šta je SNS bot, to je neki mladić ili devojka koji nije uspeo ništa drugo da uradi u životu osim da se uvuče nekome zarad lične koristi.

MILENKO

pre 12 godina

hahaha obecanje ludom radovanje,zar jos neko koji ima bar malo mozga u glavi veruje ovom coveku...od talasa moze biti samo talasi nezadovoljstva kao za ove zadnje dve godine...

propaganda

pre 12 godina

Naravno posle svakog talasa zapošljavanja slediće još veći talas otpuštanja!!! PPV je genijalac što se tiče obećanja!!!

Ivan

pre 12 godina

Nisam simpatizer niti g-dina Vučića, niti bilo koga drugog sa trenutne političke scene, obzirom da trenutna scena i nije baš trenutna, sa istim licima i manje-više sličnim obećanjima koje slušamo godinama, pa i decenijama unazad. Mislim da bi trebalo uvesti Zakon o predizbornim kampanjama, gde bi kandidati morali da potpišu neku vrstu ugovora, tj. pravno obavezujućeg dokumenta da će svoja obećanja, ukoliko dođu na vlast, i ispuniti u toku svog mandata, a da u suprotnom moraju da uplate enormno visoke iznose u budžet Republike Srbije na ime penala za obmanjivanje glasača. Da takav Zakon postoji odavno, mi bismo sada bili jedna od bogatijih zemalja, a imali bi mnogo pristojnije predizborne kampanje sa veoma odmerenim i realnim obećanjima. Ovako, cela ova šarada iskreno vređa moju inteligenciju, po ko zna koji put.

Milos

pre 12 godina

Covece, tekst skoro u potpunosti iskomentarisan stranackim botovima. Redakcije sajtova treba da krenu u malo bolju kontrolu ovoga ili da izbace komentare jer ovo vise nema nikakvog smisla. Kao po nekom obicaju politika u Srbiji kao kafana, ko se jace dere taj je u pravu.

mrki

pre 12 godina

Vučis svojim glasačima može obećati da će se pojaviti Snežana sa patuljcima i oni će mu verovati zato i jeste kriza u okrnjenoj Srbiji koja će biti sve manja ako ne dođe Sneža.

Srbin 100%

pre 12 godina

Ako uspemo da stvorimo odgovarajucu atmosferu u drzavi i ako zaista pokrenemo reforme ne vidim razlog zasto ne bi uspeli da privredu otvorimo na nacin koji ce omoguciti uposljavanje onih koji vec godinama obijaju pragove sluzbe za zaposljavanje

zmitjkoe

pre 12 godina

Znaci potop od obecavanja, u talasima, valovima ili cunamijima. Samo ce tajkuni i Dacic da se udave od mega trend poplave, svi ostali ce da strajkuju gladju, zedju, sa bez nadju, ili sa sa infu zijom, ali na stiroporu i krasnu foru sa uskrsnjim tucanjem, spicem ili sotkom, protiv jaja sa vrhovnim popom. Samo Teslina urna i Vuckova varka mogu da plutaju gospodara Vucica i par njegovih najvernijih kucica.

Srbin 100%

pre 12 godina

Ako uspemo da stvorimo odgovarajucu atmosferu u drzavi i ako zaista pokrenemo reforme ne vidim razlog zasto ne bi uspeli da privredu pokrenemo na nacin koji ce omoguciti uposljavanje armije nezaposlenih

Nikola

pre 12 godina

Aleksandar Vucic has changed his profile picture https://www.google.rs/search?q=zoran+djindjic&client=firefox-a&hs=fW9&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=MOLwKWbtrIYLoM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn0.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcTXxV4-LqAs-VRvCb6Ma2y98I5CCMmfHXdpjNQMHVDjPbxNzoiG%253B2730%253B1952%253B9VJMWlw3Upu2pM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.studnel.com%25252Fvremeplov%25252F2011%25252Fkultura%25252Fpreporuka-nedelje-%25252525E2%2525252588%2525252592-%25252525C4%2525252591indic-lice-mladosti.html&source=iu&usg=__ZChT3by_C3dtkPv4Elqr4qBOFbo%3D&sa=X&ei=tJwgU5XbF4r-ygOX4oCIDQ&ved=0CCoQ9QEwAg#facrc=_&imgdii=MOLwKWbtrIYLoM%3A%3BJfIUidHjbLeNLM%3BMOLwKWbtrIYLoM%3A&imgrc=MOLwKWbtrIYLoM%253A%3B9VJMWlw3Upu2pM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.studnel.com%252Fvremeplov%252F2011%252Fimages%252Fstories%252Fkultura%252F2013%252F03-mar%252FZoran-Djindjic-301.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.studnel.com%252Fvremeplov%252F2011%252Fkultura%252Fpreporuka-nedelje-%2525E2%252588%252592-%2525C4%252591indic-lice-mladosti.html%3B2730%3B1952

RaDissha

pre 12 godina

Talasi zapošljavanja , 100000 milijardi investicija , Beograd na vodi , 50% podrške , ..... ja mora da sam lud , kad ne verujem ni u šta !!!

МИЛАН

pre 12 godina

Треба запошљавати младе и старије Вучић бар нешто обећава а шта НДС ЛДП ДС ништа лажу и УРС ништа Србија поверовала, је Вучићу да је СНС хајбоља странка у Србији.

EMA

pre 12 godina

Vučić je svestan da je glavni problem ove države nezaposlenost ljudi, I da na sve načine treba promeniti mnogo toga na tom polju. Možda ne u talasima ,ali je sigurno da će zapošljavanja ljudi biti, zahvaljujući radu, borbi, trudu, zalaganju , negovanju dobrih odnosa sa drugim državama I investiranju u našu zemlju.

EMA

pre 12 godina

Vučić je svestan da je glavni problem ove države nezaposlenost ljudi, I da na sve načine treba promeniti mnogo toga na tom polju. Možda ne u talasima ,ali je sigurno da će zapošljavanja ljudi biti, zahvaljujući radu, borbi, trudu, zalaganju , negovanju dobrih odnosa sa drugim državama I investiranju u našu zemlju.