Ponedeljak, 06.05.2013.

13:33

Topa plaši izlazak iz kuće

Topa plaši izlazak iz kuæe IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

24 Komentari

Sortiraj po:

Cool308)

pre 13 godina

Nije Dragutin Topic kriv, ako bas svaku njegovu rijec shvatite bukvalno ili cesto onako kako odgovara vasem egu… ;)))

Pozdrav svima ;)))

Bane

pre 13 godina

Vendi jako inteligentna?!..... e moj Tope!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (neso, 6. maj 2013 16:27)

Pa jeste inteligentna. Tipična šatorska inteligencija. Topu je blizak taj milje, pa zna.

Cool308)

pre 13 godina

Mali ZARKO je prljav igrac :))od samoga pocetka nije podnosio TOPA,a TOP je dobro pdonosio bas svakoga, zato mu i nisu bile potrebne spletke, spijunaza,ogovaranja i aktivnost te vrste. Za mene je pobjednik pak TOP, dok su se drugi lomili pred kamerama, gospodin je dokazao sta znaci biti samo covjek, za neke je to vrlo malo sto se je moglo primjetiti u kuci VB i sto se primjecuje i ovdje, a za neku normalnu skromnu raju sasvim dovoljno,biti samo covjek, pre svega dobar smiren covjek.

Pozdrav svima ;)))

OKAC

pre 13 godina

citam komentare i nemogu da verujem kakvih bolesnika ima,TOPICU SVAKA CAST,VELIKI SPORTISTA,OTAC,SUPRUG,COVEK,Tope ostani kao i uvek svoj na svome,nemoj da te briga za ovake ljude koji nikad u zivotu nisu nista pametno uradili i oni se sad kao prave pametni da komentarisu ko se folira a ko ne,NISI NAS OBRUKAO PONOSNI SMO NA TEBE.LJUBAC ZA BILJU

Karabaja

pre 13 godina

Ako se vec svi ili barem vecina slazemo da je Top provaljen i da glumi, igra na patetiku itd. a on veceras pobijedi onda je produkcija izabrala pobjednika a ne glasovi publike.

Jovana

pre 13 godina

Pa hajde onda da glasamo za sve ostale, da ne pobedi on. Ocigledno se od prvog dana folira. Pokusava da glumi bivse pobedinka VB-a. Bice jako tuzno da pobedi, umesto da pobede mladi ljudi.
Zarko i Zeljko do pobede!

Kunja

pre 13 godina

Tačno sam znala da će i zadnjeg dana da poteže njegovu trudnu ženu kao argument. Samo nisam mogla da verujem da će dotle ići da zahteva psihologa za nju, zbog njegovog izlaska. Ovaj čovek - nije sportista. U duši on to nije. Nema veličinu kao čovek. I na sportskom terenu je pokušao nedozvoljenim sredstvima da dođe do medalje, jer drugačije nije bio kadar. E, to je ta ista osobina koju pokazuje i ovde. Ovde koristi trudnu ženu, suze i patetiku. A ceo dan leži, mrzi ga i da se pomera i prosipa šupljačke mudrosti po ceo dan. Žarka mrzi, vidi se iz avaksa. Zbog konkurencije. Perfidno ga omalovažava a on Žarku nije ni do članka. Danas se u ispovedaonici nešto pravdao zbog suza koje je po njoj prolivao. Brine kako je to javnost primila, pa unapred objašnjava. A kako on zna da je to prikazano i napolju viđeno? Čudno, najblaže rečeno i beskrajno jadno, jadno, jadno.

Jasna

pre 13 godina

E moj Tope, ako je Vendi za tebe dobra dusa i neko s kim bi se ti i "napolju" druzio, onda razumem zasto ti treba psiholog!!! Inace ne cenim ljude koji nemaju hrabrosti da gledaju ljude u oci dok s njima razgovaraju...stacu ovde da ne ispadne da vredjam nekoga.

ZARKO POBEDNIK

pre 13 godina

Tope kada pricas pricaj glasno i jasno a ne da cedis kroz zube i jos drzis ruku pod bradu da bi time prikrio koliko si nesiguran u svoje odgovore.

ZARKO POBEDNIK, decko je pustio svog brata da se sam igra, ali u svakom momentu kada su ga napadali pogotovo Maja N. branio ga je po cenu da ga svi ukucani napadnu.

aca

pre 13 godina

koliko je jadan i patetican ovaj Topic,taktiku sprovodi od samog pocetka!!! trazi sazaljenje gledalaca i ukucana samo da bi dosao do para,nadam se da ce ga prvog veceras izbaciti i otkriti njegovo pohlepno lice!!!!

Milojica

pre 13 godina

LJigavo i tužno.

NIGDE NIJE NAVEO Nikolić Maju, JER JE TO SADA OPASNO.

Zato nikada i nije osvojio najveću olimpijsku medalju. Jadnik, baš.

Kako li se bedno oseća Topić kada ga Nikolić Maja onako iskreno od srca pozdravlja i brani juče u VB Magazinu i želi pobedu više nego što je želela sebi !

Bravo za Nikolić Maju.

Topić, jad, beda i čemer. Tužno a opet, kao što je Volk Maja raskrinkala i unizila posao profesora univerziteta, tako je Topić uspeo da kaže koliko su bezvezni sportisti i na šta su sve spremni pa onda ne čudi što se rezultati nameštaju a sportisti su spremni na sve i svašta zarad rezultata ili novca....

Nadam se samo da Nikolić Maja bar čita ovo ako već ne gleda Velikog brata - Nikolić Maja POBEDNIK !

Mirjana

pre 13 godina

Kada bi meni moj muz preporucio psihologa, zapitala bih se sta je on pogresio. Topic je pogubljen. Ako posti folira se, jer post podrazumeva odricanje od svih poroka, a on pusi kao Turcin i pije alkohol. Novokomponovani vernik.

jasmina

pre 13 godina

ovaj Topic je pobjednik to sam odma skontala al on je najveci folirant u kuci i nece biti posteno da odnese nagradu zasnovanu na prevari gadimi se ovaj Top fuj kakav je ovo covjek













4hy6h

Maraja

pre 13 godina

Ovaj Top non stop gleda u pod. Sta li je video na podu, pa ne skida pogled vec 40-ak dana? Ukucane ne gleda u oci, u ispovedaonici gleda u pod. Osobe koje izbegavaju kontakt ocima nesto kriju. . .

milica

pre 13 godina

Ma kakav psiholog! O cemu prica! Pa nije bio na robiji! Ne mogu da verujem na sta su ljudi spremni za kintu, da imam kintu dala bih mu samo da ne gledam ova ponizavanja, sramota me na njegov red.

milica

pre 13 godina

Ma kakav psiholog! O cemu prica! Pa nije bio na robiji! Ne mogu da verujem na sta su ljudi spremni za kintu, da imam kintu dala bih mu samo da ne gledam ova ponizavanja, sramota me na njegov red.

Mirjana

pre 13 godina

Kada bi meni moj muz preporucio psihologa, zapitala bih se sta je on pogresio. Topic je pogubljen. Ako posti folira se, jer post podrazumeva odricanje od svih poroka, a on pusi kao Turcin i pije alkohol. Novokomponovani vernik.

Maraja

pre 13 godina

Ovaj Top non stop gleda u pod. Sta li je video na podu, pa ne skida pogled vec 40-ak dana? Ukucane ne gleda u oci, u ispovedaonici gleda u pod. Osobe koje izbegavaju kontakt ocima nesto kriju. . .

Kunja

pre 13 godina

Tačno sam znala da će i zadnjeg dana da poteže njegovu trudnu ženu kao argument. Samo nisam mogla da verujem da će dotle ići da zahteva psihologa za nju, zbog njegovog izlaska. Ovaj čovek - nije sportista. U duši on to nije. Nema veličinu kao čovek. I na sportskom terenu je pokušao nedozvoljenim sredstvima da dođe do medalje, jer drugačije nije bio kadar. E, to je ta ista osobina koju pokazuje i ovde. Ovde koristi trudnu ženu, suze i patetiku. A ceo dan leži, mrzi ga i da se pomera i prosipa šupljačke mudrosti po ceo dan. Žarka mrzi, vidi se iz avaksa. Zbog konkurencije. Perfidno ga omalovažava a on Žarku nije ni do članka. Danas se u ispovedaonici nešto pravdao zbog suza koje je po njoj prolivao. Brine kako je to javnost primila, pa unapred objašnjava. A kako on zna da je to prikazano i napolju viđeno? Čudno, najblaže rečeno i beskrajno jadno, jadno, jadno.

aca

pre 13 godina

koliko je jadan i patetican ovaj Topic,taktiku sprovodi od samog pocetka!!! trazi sazaljenje gledalaca i ukucana samo da bi dosao do para,nadam se da ce ga prvog veceras izbaciti i otkriti njegovo pohlepno lice!!!!

ZARKO POBEDNIK

pre 13 godina

Tope kada pricas pricaj glasno i jasno a ne da cedis kroz zube i jos drzis ruku pod bradu da bi time prikrio koliko si nesiguran u svoje odgovore.

ZARKO POBEDNIK, decko je pustio svog brata da se sam igra, ali u svakom momentu kada su ga napadali pogotovo Maja N. branio ga je po cenu da ga svi ukucani napadnu.

Jasna

pre 13 godina

E moj Tope, ako je Vendi za tebe dobra dusa i neko s kim bi se ti i "napolju" druzio, onda razumem zasto ti treba psiholog!!! Inace ne cenim ljude koji nemaju hrabrosti da gledaju ljude u oci dok s njima razgovaraju...stacu ovde da ne ispadne da vredjam nekoga.

Jovana

pre 13 godina

Pa hajde onda da glasamo za sve ostale, da ne pobedi on. Ocigledno se od prvog dana folira. Pokusava da glumi bivse pobedinka VB-a. Bice jako tuzno da pobedi, umesto da pobede mladi ljudi.
Zarko i Zeljko do pobede!

jasmina

pre 13 godina

ovaj Topic je pobjednik to sam odma skontala al on je najveci folirant u kuci i nece biti posteno da odnese nagradu zasnovanu na prevari gadimi se ovaj Top fuj kakav je ovo covjek













4hy6h

Karabaja

pre 13 godina

Ako se vec svi ili barem vecina slazemo da je Top provaljen i da glumi, igra na patetiku itd. a on veceras pobijedi onda je produkcija izabrala pobjednika a ne glasovi publike.

Milojica

pre 13 godina

LJigavo i tužno.

NIGDE NIJE NAVEO Nikolić Maju, JER JE TO SADA OPASNO.

Zato nikada i nije osvojio najveću olimpijsku medalju. Jadnik, baš.

Kako li se bedno oseća Topić kada ga Nikolić Maja onako iskreno od srca pozdravlja i brani juče u VB Magazinu i želi pobedu više nego što je želela sebi !

Bravo za Nikolić Maju.

Topić, jad, beda i čemer. Tužno a opet, kao što je Volk Maja raskrinkala i unizila posao profesora univerziteta, tako je Topić uspeo da kaže koliko su bezvezni sportisti i na šta su sve spremni pa onda ne čudi što se rezultati nameštaju a sportisti su spremni na sve i svašta zarad rezultata ili novca....

Nadam se samo da Nikolić Maja bar čita ovo ako već ne gleda Velikog brata - Nikolić Maja POBEDNIK !

Bane

pre 13 godina

Vendi jako inteligentna?!..... e moj Tope!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (neso, 6. maj 2013 16:27)

Pa jeste inteligentna. Tipična šatorska inteligencija. Topu je blizak taj milje, pa zna.

OKAC

pre 13 godina

citam komentare i nemogu da verujem kakvih bolesnika ima,TOPICU SVAKA CAST,VELIKI SPORTISTA,OTAC,SUPRUG,COVEK,Tope ostani kao i uvek svoj na svome,nemoj da te briga za ovake ljude koji nikad u zivotu nisu nista pametno uradili i oni se sad kao prave pametni da komentarisu ko se folira a ko ne,NISI NAS OBRUKAO PONOSNI SMO NA TEBE.LJUBAC ZA BILJU

Cool308)

pre 13 godina

Mali ZARKO je prljav igrac :))od samoga pocetka nije podnosio TOPA,a TOP je dobro pdonosio bas svakoga, zato mu i nisu bile potrebne spletke, spijunaza,ogovaranja i aktivnost te vrste. Za mene je pobjednik pak TOP, dok su se drugi lomili pred kamerama, gospodin je dokazao sta znaci biti samo covjek, za neke je to vrlo malo sto se je moglo primjetiti u kuci VB i sto se primjecuje i ovdje, a za neku normalnu skromnu raju sasvim dovoljno,biti samo covjek, pre svega dobar smiren covjek.

Pozdrav svima ;)))

Cool308)

pre 13 godina

Nije Dragutin Topic kriv, ako bas svaku njegovu rijec shvatite bukvalno ili cesto onako kako odgovara vasem egu… ;)))

Pozdrav svima ;)))

Milojica

pre 13 godina

LJigavo i tužno.

NIGDE NIJE NAVEO Nikolić Maju, JER JE TO SADA OPASNO.

Zato nikada i nije osvojio najveću olimpijsku medalju. Jadnik, baš.

Kako li se bedno oseća Topić kada ga Nikolić Maja onako iskreno od srca pozdravlja i brani juče u VB Magazinu i želi pobedu više nego što je želela sebi !

Bravo za Nikolić Maju.

Topić, jad, beda i čemer. Tužno a opet, kao što je Volk Maja raskrinkala i unizila posao profesora univerziteta, tako je Topić uspeo da kaže koliko su bezvezni sportisti i na šta su sve spremni pa onda ne čudi što se rezultati nameštaju a sportisti su spremni na sve i svašta zarad rezultata ili novca....

Nadam se samo da Nikolić Maja bar čita ovo ako već ne gleda Velikog brata - Nikolić Maja POBEDNIK !

OKAC

pre 13 godina

citam komentare i nemogu da verujem kakvih bolesnika ima,TOPICU SVAKA CAST,VELIKI SPORTISTA,OTAC,SUPRUG,COVEK,Tope ostani kao i uvek svoj na svome,nemoj da te briga za ovake ljude koji nikad u zivotu nisu nista pametno uradili i oni se sad kao prave pametni da komentarisu ko se folira a ko ne,NISI NAS OBRUKAO PONOSNI SMO NA TEBE.LJUBAC ZA BILJU

Maraja

pre 13 godina

Ovaj Top non stop gleda u pod. Sta li je video na podu, pa ne skida pogled vec 40-ak dana? Ukucane ne gleda u oci, u ispovedaonici gleda u pod. Osobe koje izbegavaju kontakt ocima nesto kriju. . .

milica

pre 13 godina

Ma kakav psiholog! O cemu prica! Pa nije bio na robiji! Ne mogu da verujem na sta su ljudi spremni za kintu, da imam kintu dala bih mu samo da ne gledam ova ponizavanja, sramota me na njegov red.

jasmina

pre 13 godina

ovaj Topic je pobjednik to sam odma skontala al on je najveci folirant u kuci i nece biti posteno da odnese nagradu zasnovanu na prevari gadimi se ovaj Top fuj kakav je ovo covjek













4hy6h

Mirjana

pre 13 godina

Kada bi meni moj muz preporucio psihologa, zapitala bih se sta je on pogresio. Topic je pogubljen. Ako posti folira se, jer post podrazumeva odricanje od svih poroka, a on pusi kao Turcin i pije alkohol. Novokomponovani vernik.

Kunja

pre 13 godina

Tačno sam znala da će i zadnjeg dana da poteže njegovu trudnu ženu kao argument. Samo nisam mogla da verujem da će dotle ići da zahteva psihologa za nju, zbog njegovog izlaska. Ovaj čovek - nije sportista. U duši on to nije. Nema veličinu kao čovek. I na sportskom terenu je pokušao nedozvoljenim sredstvima da dođe do medalje, jer drugačije nije bio kadar. E, to je ta ista osobina koju pokazuje i ovde. Ovde koristi trudnu ženu, suze i patetiku. A ceo dan leži, mrzi ga i da se pomera i prosipa šupljačke mudrosti po ceo dan. Žarka mrzi, vidi se iz avaksa. Zbog konkurencije. Perfidno ga omalovažava a on Žarku nije ni do članka. Danas se u ispovedaonici nešto pravdao zbog suza koje je po njoj prolivao. Brine kako je to javnost primila, pa unapred objašnjava. A kako on zna da je to prikazano i napolju viđeno? Čudno, najblaže rečeno i beskrajno jadno, jadno, jadno.

aca

pre 13 godina

koliko je jadan i patetican ovaj Topic,taktiku sprovodi od samog pocetka!!! trazi sazaljenje gledalaca i ukucana samo da bi dosao do para,nadam se da ce ga prvog veceras izbaciti i otkriti njegovo pohlepno lice!!!!

Jasna

pre 13 godina

E moj Tope, ako je Vendi za tebe dobra dusa i neko s kim bi se ti i "napolju" druzio, onda razumem zasto ti treba psiholog!!! Inace ne cenim ljude koji nemaju hrabrosti da gledaju ljude u oci dok s njima razgovaraju...stacu ovde da ne ispadne da vredjam nekoga.

Jovana

pre 13 godina

Pa hajde onda da glasamo za sve ostale, da ne pobedi on. Ocigledno se od prvog dana folira. Pokusava da glumi bivse pobedinka VB-a. Bice jako tuzno da pobedi, umesto da pobede mladi ljudi.
Zarko i Zeljko do pobede!

Cool308)

pre 13 godina

Mali ZARKO je prljav igrac :))od samoga pocetka nije podnosio TOPA,a TOP je dobro pdonosio bas svakoga, zato mu i nisu bile potrebne spletke, spijunaza,ogovaranja i aktivnost te vrste. Za mene je pobjednik pak TOP, dok su se drugi lomili pred kamerama, gospodin je dokazao sta znaci biti samo covjek, za neke je to vrlo malo sto se je moglo primjetiti u kuci VB i sto se primjecuje i ovdje, a za neku normalnu skromnu raju sasvim dovoljno,biti samo covjek, pre svega dobar smiren covjek.

Pozdrav svima ;)))

ZARKO POBEDNIK

pre 13 godina

Tope kada pricas pricaj glasno i jasno a ne da cedis kroz zube i jos drzis ruku pod bradu da bi time prikrio koliko si nesiguran u svoje odgovore.

ZARKO POBEDNIK, decko je pustio svog brata da se sam igra, ali u svakom momentu kada su ga napadali pogotovo Maja N. branio ga je po cenu da ga svi ukucani napadnu.

Karabaja

pre 13 godina

Ako se vec svi ili barem vecina slazemo da je Top provaljen i da glumi, igra na patetiku itd. a on veceras pobijedi onda je produkcija izabrala pobjednika a ne glasovi publike.

Bane

pre 13 godina

Vendi jako inteligentna?!..... e moj Tope!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (neso, 6. maj 2013 16:27)

Pa jeste inteligentna. Tipična šatorska inteligencija. Topu je blizak taj milje, pa zna.

Cool308)

pre 13 godina

Nije Dragutin Topic kriv, ako bas svaku njegovu rijec shvatite bukvalno ili cesto onako kako odgovara vasem egu… ;)))

Pozdrav svima ;)))