Spartak pobedio Vojvodinu, Subotičani se bore za Evropu

Fudbaleri Spartaka iz Subotice pobedili su Vojvodinu u drugom kolu plej-ofa sa 2:0.

Izvor: MLJ

Nedelja, 22.04.2018.

20:06

StarSport

Spartak je tako došao do trećeg mesta sa tri boda prednosti u odnosu na četvrtoplasirani Radnički iz Niša u borbi za evropska takmičenja naredne sezone.

Subotičani su poveli golom Đuričina u 28. minutu i tim rezultatom otišli na poluvreme.

Novosađani nisu uspeli da pogode nijednom od sedam udaraca ka okviru gola Ostojića i Spartak je uzvratio preko Šimure u 81. minutu golom za 2:0.

Vojvodina je osma sa 22 boda. U plej-autu Bačka i Mačva su odigrali nerešeno 1:1 uz po gol Čekovića i Milinkovića za Mačvu iz penala.

Borac je poražen od Mladosti iz Lučana sa 0:2. Lučanci su pobedili zahvaljujući golovima Dimića i Pejovića u drugom poluvremenu.

Mladost je prva u plej-aut zoni sa 22 boda, Borac je poslednji sa 12, Mačva je treća sa 20, a Bačka šesta sa 16 bodova.