Četvrtak, 20.02.2014.

21:31

Kanađanke bolje od SAD za zlato

Hokejašice Kanade osvojile su zlatnu medalju na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju, pošto su u finalu posle produžetka savladale SAD.

Kanaðanke bolje od SAD za zlato IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

6 Komentari

Sortiraj po:

Kempes

pre 10 godina

MISLIM DA JE BOLJA FIZICKA A I MENTALNA SPREMA ODLUCILA OVO IZJEDNACENO FINALE.KANADJANKE IMAJU DVE BRZE KLIZACICE KOJE NEMAJU NI NEKE REPREZENTACIJE B GRUPE.

ludnica!

Izgrizoh prste, kakvo ludo finale. Bravo Kanadjanke. Treba imati i herca i srece izvuci se iz 2:0 na samom kraju utakmice. Bas su ih dotukle. A Amerikankama ce trebati dobar psihijatar.

amerikanke se pogubile, jos ne kapiraju da su izgubile dobijeno finale

Za infarkt. inace ne pratim hokej ali ovo je bilo strasno. Amerikanke se prerano radovale. Mislile da je 2:0 par minuta pre kraja dovoljno za zlato. A onda je usledio Kanadski uragan... par neverovatnih situacija, malo srece, malo hrabrosti. Kao sto ovaj rece, podseca na ono "mihajlovic u sredinu". I nekoliko minuta kasnije, amerikanke na travi.. pardon, ledu. Neverovatno.

Andra

Kakav mec! Koliko srece su imale Kanadjanke samo, neverovatno. U glavi mi je sceni pri rezultatu 2:1 za USA, prazan gol Kanadjanki kada pak nekim cudom ne ulazi u gol vec pogadja stativu (sreca slicna Jugoslavija-Bugarska, kada komentator govori sada vec epsku recenicu "Ne sam Sefete" i kontra Bugara 4 na 1, ali sebicnost im je dosla glave...ili mozda epski dueal Zvezde i Bajerna, prvo ona lopta koja pogadja busen i skrece od gola, tacnije pogadja stativu i onda scena koju svi vrlo dobro znamo "Mihajlovic u sredinu" ostalo je istorija). E na to me je podsetila ta stativa, i posle slican scenario. Treba napomenuti da se sreca i zasluzuje. Fantasticna utakmica i zaslozen trijumf. A kakvi ce tek sutra spektakli biti