Nova vest
b92
Košarka 1

5.10.2025.

12:00

"Bilo mi je neprijatno – rekli su mi da moram da se naviknem na Jokića"

Pojačenaje Denvera Kameron Džonson pričao je o tome da su mu po dolasku u Nagetse rekli da mora da se navikne na asistencije Nikole Jokića.

Autor:B92.sport

B92.sport
"Bilo mi je neprijatno – rekli su mi da moram da se naviknem na Jokića"
MATTHEW STOCKMAN / Getty images / Profimedia

"Bacio mi je zaista neočekivano dodavanje pre neki dan. Izgubio sam loptu i bilo mi je neprijatno. Svi su mi rekli da se naviknem, pa sam to prihvatio. Mnogo njegovih dodavanja su ona bez gledanja, gde mu je telo nagnuto na jednu stranu, a on dodaje na drugu. Biće sjajno imati otvoren pogled iz tih situacija", istakao je Džonson.

Momak koji je iz Bruklina došao u franšizu iz Kolorada vreuje da će u uživati u timu Dejvida Adelmana.

"Sve brzo ide u tom smeru u kojem treba. Potrebno je da izađete na teren i čujete sve te stvari kad ste u igri. Vidite to na papiru, prođete kroz akcije, ali je drugačije kada ste u igri ili morate da se prilagođavate u odbrani. Jednostavno, vremenom to postaje deo instinkta", zaključio je Džonson.

Podeli:

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

18 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu