Subota, 28.03.2015.

16:24

U19: Pobeda nade za 'Orlliće'

Omladinska reprezentacija Srbije zabeležila je prvu pobedu u završnim kvalifikacijama za prvenstvo Evrope, pošto je savladala Švajcarsku – 3:1 (2:0).

U19: Pobeda nade za 'Orlliæe' IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

struja

pre 9 godina

A proslu utakmicu Saponja sedi na klupi do 75 minutaa,a mali Falcao ne zna gde bije.Ali sta ces mora Terza da uvalja,treba imati za sveze voce svaki dan.

k

ProtivHolandije u prvom poluvremenu nismo presli pola, pa smo i gol tada primili i imali smo posed 32 posto. U drugom nam se posed povecao na 46. Ta je ta gubitnicka postavka.

KayserSoze

Mihailo Ristić je povređen.Šta je sa Lukom Jovićem?
Nema više na golu ni Vanje Milinković Savića, a ni Borisa Radunovića, zna li se šta je sa njima?

Mihajlovic

Prema statistici, Srbija je imala 5 udaraca u okvir gola a Svajcarci 9, promasili su i penal.. Filip Manojlovic je briljirao na golu!