Košarkaši Himkija i Uniksa pridružili su se u sredu turskom Banvitu u polufinalu ovogodišnjeg Evrokupa.

EK: Himki i Uniks u polufinalu IMAGE SOURCE

12 Komentari

Sortiraj po:

sasa

pre 9 godina

I prvi mec nisu igrala ta 2 igraca pa su ih dobili lagano u gostima. I juce bi dobili da imaju normalan mentalitet, ali su kretali bezobrazno opusteno u cisto odradjivanje utakmice, pogotovo kada su vodili na staru i negdje sredinom cetvrte cetvrtine su shvatili da je rag odnio sali, ali tada je vec bilo kasno! Za (ne)zalaganje igraca Lokomotive na ovom mecu bi im svima od plata odbio sav novac koji bi klub dobio i za polufinale i za finale i za titulu u Evrokupu (jer su je lagano mogli osvojiti)!

savo radusinović najbolji pevač

slažem se sa duletom pančevo nedović je igračina za vivasa i treba da bude u 12 ako bude zdrav popraviće on i odbranu

GM

Jadna Valensija...

Pobede kao Barsu 20 razlike i to daju 93 poena, a onda ovde zavrse prvo poluvreme serijom Himkija 18:6 i drugo pocne 11:0.

Treba to uspeti.

Dankan

Brown je najbolji igrac u evropi na toj poziciji, bez njega narocito Lokomotiva je bila i vise nogo oslabljena .Šteta da su bili kompletni sigurno bi osvojili Eurocup.

Dule Pančevo

Gledao sam utakmicu Himki - Valensija, Nedović je bilo vrlo dobar. Ne znam što ga mnogi ljudi prozivaju kako je loš, kako ne zaslužuje Saletov poziv, kako je precenjen itd. Dečko je sasvim solidan košarkaš, odličan atleta, odličan prodor, vrlo dobar šut. Jedino mu odbrana škripi po mom mišljenju. Mislim da je najveći problem to što Nedović ima malu minutažu, ne igra više od 10 min po utakmici, što je nepravedno. Veću minutažu dobija Vives, a Nedović je za njega igračina. Mislim da Nedović zaslužuje da bude medju 12 za evropsko, dobar je igrač, samo mu treba dati šansu.