Subota, 31.01.2015.

23:38

Gvineja posle 120' u polufinalu KAN

Reprezentacija Ekvatorijalne Gvineje napravila je najveći uspeh u svojoj istoriji, pošto se eliminacijom Tunisa plasirala u polufinale Afričkog kupa nacija.

Gvineja posle 120' u polufinalu KAN IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

delboj

pre 9 godina

Sudija previdio simulaciju? Vidio je on dobro, sigurno je rekao igraču da padne i on će svirati penal! Strašno, kakva krađa i poklon domaćinu!

lepi

sidijama najstrozija kazna
prvo nepostojeci penal,mene bi bila sramota da sam onaj padavicar
a kao drugo sudija je produzio utakmicu u 120 minutu za jos 2 minuta,oko 120:20 oni su krenuli da se tuku,tukli su se do 121:50 kada je sudija odsvirao poslednji zvizduk