LŠ: Preokret BATE-a u stilu Sitija

Fudbaleri beloruskog šampiona BATE Borisova napravili su neverovatan preokret u prvom meču druge runde kvalifikacija za Ligu Šampiona.

AK Izvor: B92
Pošaljite komentar
  1. Реванш је договорен као и ова утакмица, биће 1:0 или 2:1 за Вардар, Филип II гори, карневал у граду, Белоруси шатро задовољни.
    Живи били па видели, ко не верује нека сачека 25-ти јул око 22 часа. Онај део града који прати фудбал зна све о томе.
    (Србин_из_Скопје, 19. jul 2012 00:03)

# Link komentara

2. Ako mislis na BATE oni su iz Belorusije :)
    (rodoljub, 18. jul 2012 22:13)

3. auuuu uste boli od vakov poraz...igras dobro 92min vodis so mrtov favorit 1:2 i odednas dava dva gola vo 92 i 94min bez sansa bez nisto...cista sreka!! Skopje ke gori za nedela dena kakov bate kakov tate eden e Vardar :)
    (Filip, 18. jul 2012 22:13)

4. Srbijasine majstore, nije obavezno komentirati bas svaku vest i po svaku cenu da ispadnes duhovit.:D
    Obruka se covek samo tako.
    (svesamisportisti, 18. jul 2012 22:10)

5. Videli smo savrsen dogovor dva kluba ,,,,
    (V.J, 18. jul 2012 21:51)

6. @ rodoljub
    Opet vidimo balkanski mentalitet, sjajno do poslednjeg minuta a onda primis gol ili dva u zavrsnici

A Bugari su Germani u ovom slucaju??
    (srbijasine, 18. jul 2012 21:02)

7. Steta, gledao sam utakmicu i mislim da je Vardar zasluzio pobedu... Opet vidimo balkanski mentalitet, sjajno do poslednjeg minuta a onda primis gol ili dva u zavrsnici... U svakom slucaju srecno u revansu, mislim da konacno imaju ozbiljnu ekipu, ozbiljniju od bate-a u svakom slucaju. pozdrav :)
    (rodoljub, 18. jul 2012 20:18)