U mečevima trećeg kola Lige šampiona pobede u grupi A zabeležili su Bordo i Juventus, dok su Volfzburg i Bešiktaš remizirali u grupi B.

LŠ: Pobeda Bordoa, bod Bešiktašu IMAGE SOURCE

Sortiraj po:

Juve per sempre

pre 14 godina

Kasiljas najbolji golman...?

Heh... jes da sam juventin i da moj Juve nije ni blizu toga sto bi mogao biti... ali posle one lopte uhvatene od Buffona u prvu minutu na 0-0... nema nikakav smisao da se prepucujem sa bilo koga za ono Najbolji golman na svetu!

AcA

Forza MIlan !!!
Kakva utakmica kad igraju najtrofejniji evropski klubovi,drago mi je za Milan sto je pobedio,bili su po igri izjednaceni.
Mozda je bio penal posle starta Zambrote nad Benzemom,ali cist gol je sudija ponistio Milanu u finisu utakmice posle kornera
( Kasiljas se sudario sa Ramosom,Silva dao regularan gol-a ono faul u napadu!!! )
Ovi potrose 300m evra za pojacanja i izgube od nikad slabijeg Milana...

alterfootball.com

Malo, pomalo i Bordo postaje najbolji francuski tim, tamo gde je Lion stao, Zirodanci produzuju. Juventus odavno nije nikog razbio, pa cak ni Makabi. Ali 1:0 je rezultat koji najvise vole.