Ponedeljak, 06.12.2021.

08:00

Atlanta bez Bogdanovića opet upisala poraz

Košarkaši Atlanta Hoksa poraženi su od Šarlot Hornetsa rezultatom 130:127 u noći između nedelje i ponedeljka.

pre 2 godine

Ko nije gledao utakmicu neka pogleda samo 5,6 minuta zadnje četvrtine i sve će vam biti jasno. Već sam pisao u prethodnim komentarima o tome.
Igra ekipa dobro, imaju prednost 5,6 ili više poena , neko od igrača ima svoje veče , sve pogadja i Jang ima manje poena i nije prva "violina" ekipe i onda on dva ili tri napada zaredom pokušava pogoditi one svoje dalekometne trojke i ako pogodi heroj je ali sve češće promašuje i dešava se da ekipa gubi utakmicu. Ako Mekmilan nema autoritet da to spriječi ništa od Atlante ni ove a ni sljedećih godina.

123

Bogdanovic bi im sigurno nevidjeno pomogao da pobede..
(Don Vito Korleone,

Не мора да буде невиђено. Изгубили су са 3 разлике, дао би барем 4 поена. Разумеш?

leandro

Update od juče - za dve nedelje će se znati kada se priključuje timu, dakle propušta još 5,6 utakmica. Izvrnut zglob zvanično.