Subota, 05.12.2020.

22:30

Gol koji je pokrenuo čudo – majstorija Katarine Krpež-Šlezak VIDEO

Srbija je na startu Evropskog prvenstva u Danskoj, slobodno se može reći, napravila čudo.

pre 3 godine

@my way Kapiten nam nije ni trebao, tj igrale su mnogo bolje bez nje. Iz više razloga je to tako. Diže se euforija mnogo rano, ovo je tek prva pobeda, bitna, ali može biti isto tako beznačajna ukoliko izgubimo sledeće utakmice
(Dare, 06. decembar 2020 10:05)
Ti decko ocigleno i ne znas ko je nas kapiten. No, posto se da zakljuciti da mislis na Andreu Lekic, mogu samo da ti kazem da pojma o rukometu nemas (kao ni o odbojci). To sto smo bili bolji u drugom poluvremenu nema nikakve veze sa tim sto smo nazalost ostali bez nje. Svakom ko je gledao utakmicu i video sta se desavalo, to je vise nego jasno.

Dare

my way

To je nas kapiten, jaca i od promasaja u prvom poluvremenu i od svega. Ne igra da ima sto manje neiznudjenih gresaka nego preuzima odgovornost da napravi prave stvari u igri za ekipu. Svaka cast devojkama, jedan od meceva koji ce bez sumnje u antologiju srpskog sporta!

detektiv kokni kol

Čudo je pokrenuo profa Ljubomir. Potpuna promena taktike iz prvog poluvremena, odbrana pod konac, napad sa igračicom više non stop. Prodali smo im totalni rukomet.

Retko viđen preokret. Sa 15-9 na 25-29. 20 golova za poluvreme, 10 primljenih. Magija. Stvarno alal vera čika Ljubi i devojkama.