Ponedeljak, 27.02.2017.

12:29

Tadić: Veoma bolan poraz

Dušan Tadić teško je podneo poraz njegovog Sautemptona u finalu Liga kupa od Mančester Junajteda (3:2) na Vembliju.

Tadiæ: Veoma bolan poraz IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

fliperaš

pre 7 godina

Popularni "sveci" juče nisu zaslužili da izgube, bar ne u 90 minuta, jer su u najmanju ruku bili ravnopravni, a po prilikama i bolji rival. Međutim, oni su imali 15 dana da se pripreme za finale, dok je Man Utd u tom periodu igrao čak 3 utakmice!
Presudio je suvi kvalitet Ibrahimovića koji sa 36 godina toliko dominira u fizički najzahtevnijoj ligi, da ne postoji odbrana ni rešenje da se on neutrališe! Na ovom nivou Ibra komotno može do 40-e

fan MU

Nije bio regularan gol na 0:0 jer je igrač Sautemptona bio najbliži golu i dovoljno blizu akcije da utiče na igru. Iako mnogi ne vole MU treba biti pošten i objektivan u svakoj situaciji.