Sreda, 14.12.2016.

14:10

SP: Kašima u finalu, sudija Kasai u istoriji

Japanska Kašima plasirala se u finale Svetskog klupskog prvenstva, pošto je u polufinalu pobedila kolumbijski Atletiko Nasional sa 3:0.

SP: Kašima u finalu, sudija Kasai u istoriji IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

JPR23

pre 7 godina

Japanci su pregazili nadmene Brazilce, ali protiv Reala nemaju šanse- REAL JE MIT !!
(Bela Gutman, 14. decembar 2016 14:14)
Jah.. samo sto je klub iz Kolumbije...

zelj

takmicenje koje je zamisljeno kao pandan svetskom prvenstvu reprezentacija posluzilo je za eksperiment za "video sudiju"... umjesto da se to radi na nekim manje vaznim turnirima doprinijelo je tome da ovo takmicenje smatramo revijalnim

naime sudija kasai em sto je verovatno napravio previd jer mi djeluje da je igrac nad kojim je napravljen penal bio u ofsajdu..em sto je video tehnologiju pozvao u pomoc nekih 1.20minuta nakon spornog detalja (za to vrijeme se igrala utakmica kao da se nista nije desilo)

vjerujem da je kasai ovim potezom odredio dalje postojanje...tj nepostojanje video sudije