Novi trener Novog Pazara Zoran Govedarica rekao je da je prihvatio vodjenje tog superligaša jer je želeo da radi u jednom od najfudbalskijih gradova u Srbiji.

Misliš na Dejana Govedaricu, bivšeg reprezentativca. On je sada pomoćnik Piksiju u Gvangžuu.
    (pera, 29. septembar 2016 07:57)

# Link komentara

2. Ja mislio Dejan.
     (Dag Kristi, 29. septembar 2016 01:38)

3. Fantastican izbor!! Momenat kada je pre nekoliko godina kao trener Doline Padine u 70 .minutu sa 4-4-2 presao na 4-3-3 protiv IMT-a u gostima i dan danas se prepricava na Novom Beogradu...Dovoljno je dodati i da u Lazarevcu predsednik opstine prilikom polaganja zakletve citira njegov motivacioni govor sa utakmice Kolubara - Milicionar kada su preokrenuli posle 0:2 na poluvremenu, pa da se zakljuci da Novi Pazar do kraja sezone treba shvatiti veoma ozbiljno.
    (D_, 28. septembar 2016 23:42)

4. govedarica hahaha kakav lik je bio kao igrac.
     (ledenjak, 28. septembar 2016 23:30)