Subota, 04.07.2015.

20:21

Božinov doneo pobedu Partizanu

Fudbaleri Partizana savladali su ruski Terek Grozni minimalnim rezultatom u drugom test meču dana na priprema u Sloveniji.

(Nis, 04. jul 2015 23:10)
Druze, kazes nama sudije pomazu, a vi nevinasca.Smijesno.Pa nisu u nasoj upravi sudije koje su sudile 3 penala na 5 derbija kao Babarogic I Mrakic koji je izjavio da Zvezda nikada nije izgubila utakmicu kada je on sudio.Da ne idem dalje u proslost I sjecam se raznih Colica, Folica, Sipki I slicnih sudija koje su unakazile Partizan na derbijima.

Istina

Bravo momci. PARTIZAN-MIT ili ČUDO-JEDINI PONOS I NAJVEĆI BREND SRBIJE!
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (East Side PFC, 5. jul 2015 02:39) # Link komentara
Dečko,koje opijate koristiš?Morao bi pod hitno da promeniš dilera.Ovo je najsmešnija izjava u zadnje vreme,takvu nebulozu može da napiše samo netačan čovek,koji je na nekom opijatu.Čuj njega,mit,ponos,brend,hahahahahaha.Jesi li čuo ti za svetskog i evropskog šampona,jedinog i najvećeg velikana na ovim prostorima?Kad to neko ostvari,može da priča o fudbalu.

Licemeri

Svaka utakmica po jedan penal. Ocito se vec spremaju za prvenstvo.
(levyant, 04. jul 2015 20:28)

možda ti je iz ovih pripremno-evropskih utakmica jasnije kakvo sudjenje imate u našoj ligi...u 2. minutu crveni a nama svaku penal a u našem prvenstvu sve obrnuto
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (paok-partizan, 5. jul 2015 08:04) # Link komentara
Vama obrnuto?Kad vam se sude penali van kaznenog prostora,kad lopta udari u leđa protivničkog igrača a za protivnike nema ni kad vaš igrač otkine nogu rivalu ili ga počisti džudo zahvatom.Tako da samo vi nemojte o sudijama,jer vas znamo decenijama,kako sarađujete sa njima i koliko titula su vam doneli do sada,gotovo sve.

Luke Babbitt gravedigger

Opet cuveni partizanesterac...sigurno je Tole negde u blizini na letovanju.
(Otimaci, 04. jul 2015 23:01)

Lik mu je otkinuo noge kad je napravio penal ,a ti panteru i tad plačeš

paok-partizan

(levyant, 04. jul 2015 20:28)

Nis

(levyant, 4. jul 2015 20:28)
Kao i poslednjih 20 godina. Znaš ti turski konjaniče o čemu pišem.
(JEDVA GA SE SEĆAM, 4. jul 2015 22:08) # Link komentara
Znas i ti Franjin naslednice,sta je covek hteo reci i ne samo zadnjih 20 god.nego od kad postojite,sudije rade za vas.

JEDVA GA SE SEĆAM

grobarins

pa jel moguce da ste doveli povredjenog igraca...ovo je drugi put, al mislim da ce sad na pauzu...trk po branka, mozda nije daleko odmakao.

Partizan u inat svima.!

Kolko se penala svira Partizanu na ovim pripremama...A u ligi nista sad se vidi za koga sudije rade u prvenstvu...Igraca ima iskljuce u 2 minutu kada je pravedno sudjenje!