Subota, 05.06.2010.

15:38

Nemačka 1974, poraz Nemaca od Nemaca i titula

Domaćin je osvojio prvenstvo sveta, ali je izgubio utakmicu sa svojim drugim ja.

Nemaèka 1974, poraz Nemaca od Nemaca i titula IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

2 Komentari

Sortiraj po:

692 697 marketing telefon

pre 13 godina

Prvo gol Holandjana je ubedljiv. Drzali su loptu od pocetka utakmice,dva minuta, zatim lopta ide nazad do Krojfa, ovaj dobija loptu na 40 metara od gola i krece u prodor. Berti Fogts ga rusi, Neskens postize gol sa penala. Nemci nisu ni dodirnuli loptu, a vec su gubili 1:0. Johan Krojf je najbolji evropski igrac svih vremena!