Pored članova 'A' i mlade reprezentacije Srbije još četvorica članova klubova Jelen Superlige igrali su za svoje nacionalne selekcije u utorak.

Gol Marija Ðurovskog za Makedoniju IMAGE SOURCE

4 Komentari

Sortiraj po:

PAOK

pre 13 godina

FYROM je mogla da izgubi da Jermenija nema nepadaca koji ima ne 2,no 4 leve noge.Goreg napadaca u zivotu nisam video.A FRYOM se izvukla,zato sto je Jermenac igrao rukom isto kao Vidic i Kuzmanovic i to u 94 minutu.Na kraju 2-2.Ali publika je najaca bila,navijali protiv svojih.Ludnica bila

zoran

Bravo Mario ,decko je jos jedan put pokazao kakav je igrac i za tri utakmice za reprezentaciju je dao dva gola i namestio jedan a i za vojvodinu ove sezone kod svih golova koje su dali dok je on bio u igri bio je asistent,samo tako nastavi!!!