Utorak, 27.12.2022.

08:18

Jović umalo dvocifren u pobedi Majamija

Košarkaši Majamija pobedili su Minesotu rezultatom 113:110 u noći između ponedeljka i utorka.

pre 1 godinu

Битно је да момак вриједно ради и користи сваки минут који добије.Навјероватније ће да заврши на позицији крилног центра.Биће милина гледати га са Петрушевом у тандему.Обојица имају велике могућности.Интелигентни играчи,добар шут,у одбрани су направили велики помак и један и други.Тек су можда на 15% својих могућности.

JPR24

9p 3sk, 50% šut, to je uz minutažu (19 min ) najvažnije, dobija prilike, i to je za novajliju u timu kao Majami sasvim ok, plus delo često iskoristi pametno minute koje dobije… Samo neka gura.