Ponedeljak, 21.06.2021.

17:00

Holandski trio ispratio Pandeva u zasluženu penziju

Fudbaleri Holandije rutinski su slavili protiv Severne Makedonije (3:0) u poslednjem meču Gorana Pandeva u dresu reprezentacije.

Holandski trio ispratio Pandeva u zasluženu penziju IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

38 Komentari

Sortiraj po:

bmiles

pre 2 godine

Makedonci nemaju za cim da zale.Dostojanstveno su se oprostili od svog prvog ucesca na Evropskom prvenstvu.Malo naivno primaju golove,sreca im je okrenula ledja,pogotovo u danasnjoj utakmici,gde su imali svoje prilike,(stativa Trajkovskog i ofsajd za vrh kopacke kod postignutog gola).Mora se jos napomenuti da je sudija bio naklonjen Holandjanima u vise navrata ne svirajuci ocigledan faul nad Pandevom kad su Holandjani u kontri poveli, iako su u tom periodu imali vise od igre u vecem delu igre do 60 minuta,dok nisu primili drugi gol!Nakon 2:0 su malo popustili ali sve u svemu budimo objektivni nisu se lose pokazali u grupi u kojoj su bili totalni autsajderi!Pandev majstor fudbala,odlazi u zasluzenu reprezentativnu penziju,a na mladjima je da nastave njegovim primerom.Bravo za komsije,nisu se obrukali!

zdravko

Sad se vidi da je Srbija Samo nesretnom ispala zahvajiujuci Samo selektoru. Sad vidi da Srbija je pola ovi repztacije bojia ali hrvataska I makedonije su se proveli lose a ja Mislim da bi Srbija bojie prosla. Pozdrav

ДЕЛИЈА🔴⚪

@ СВАКА ЧАСТ - Зашто онда Македонци нису прошли даље, и зашто немају неки бод ако играју одличан фудбал?

HanSolo

Evo.. Zato je zapad svetlostih godina izpred nas.. Pandev dobio nizozemski dress od njih sa brojem 122 i njegovo ime.. Lep gest koji niko na balkanu se nebi setio..

Realino

Ovo Vam je dragi moji primer kada udjes u utakmicu da igras nereseno zato sto dolazi do previse kalkulcija kod nekih timova a utakmica jos nije ni pocela. Bas zbog ove situacije sam ocekivao ovako nesto. Ukrajinci vec usli u utakmicu sa neresenim rezultatom. Zato jedina reprezentacija vredna pomena je bas ta Nemacka. Igraju ljudi do 90 minuta... Ukrajinci inali penal protiv Makedonije koji je Malinovski izveo nonsalantno a bas taj gol ce ih mozda kostati da ne prodju dalje... sve u svemu ocajno evropsko sa previse kalkulacija gde ce jedino Englezi ispasti sa su sve nastimovali... Sutra Engleska ide na nereseno ili da izgube da se ne bi sreli sa grupom smrti. Svaka cast

ny

Ovakav fudbal, sa ovakvim pravilima nema buducnost!

Ili uvesti pravila poput vremenski ogranicenog napada (kao u kosarci 24" ali duze), ili zabranu vracanja u zadnje polje, ili pasivan posed kao u rukometu.

Takodje uvesti pravilo "čiste" igre, recimo 2 x 30 minuta sa zaustavljanjem sata kod svakog auta, prekrsaja i sl. kao u kosarci. Od 90 minuta, ovde nema ni 30 minuta ciste igre!
Previse je dosadno!
(Posmatrac, 21. jun 2021 19

Ma jok. Uvesti četvrtine po 20 minuta, tajm aut, da nema ofsajda i sa da se utakmice završavaju 10:8.

Fudbal nije cirkus i zabava za narod. Fudbal je ozbiljna igra

Posmatrac

penzioner

Arnautovic odavno zreo za penziju, promasuje dobre sanse, pada na travu i lezi dugo kad god ga neko malo pipne. Pokusava pokretima tela i hodom da glumi Zlatana, psuje kao kocijas, ima neki problem u glavi, kao da pokusava da non stop bude u centru paznje, a ne zasluzuje je.

Ххх

Дуго нисам гледао овако лошу игру као данас Украјна што игра.Па ови су лошији и од нас,а то није лако.

ngolo kante

Ako trećeplasirana ekipa iz ove grupe (grupe C) nađe svoje mesto među četiri najbolje trećeplasirane ekipe, ko će joj biti protivnik u 1/8f?
(Nele, 21. jun 2021 17:50)
Peru ,logicno ako ostanu treci u b grupi.

Nikola

42‘ Sjajna prilika za Arnautovića

Primio je loptu sa strane na 11 metara od gola, ali traljavo šutira.

Ja videh da je šutirao iz prve, onako fudbalski....

a

(Nele, 21. jun 2021 17:50)

Burkina Faso

Боки

Свака част Баумгартнеру, игра фудбал, скаче из свемира, стварно свестран лик.. :)

REKOS

Da sam u mestu Selektora Austrije ja ovog Arnautovica bas odmah menjao, Steta sto Austrija ne vodi najmanje 3-0 mogao i 5-0 bitu kakve sve prilike imali AUSTRIJANCI, Ali ovo je opasn signal jer ako ne iskoristis Prilika odmah stize Kazna, Da vidimo sta ce biti u Drugom delu.