Nedelja, 13.04.2014.

19:48

FA: Hal u finalu sa Arsenalom

Fudbaleri Hal Sitija pobedili su Šefild Junajted u ludoj utakmici i plasirali su finale ovogodišnjeg FA kupa, gde ih čeka Arsenal.

pre 10 godina

Inace Sefiuld Junajted nije ekipa iz Cempionsipa nego iz Lige 1 tj 3eg ranga engleskog fudbala. Da su usli u finale a malo im je falilo postali bi prva ekipa posle 100 godina koja iz 3eg raga engleskog fudbala stize do finala FA kupa. na 4-3 imali su dobar napad za izjednacenje par minuta do kraja, gube loptu, sledi kontra Hal Sitija gde jednostavno igraci Junajteda nisu imali vise snage ni da istrce posteno i naravno 5i gol je bio neminovnost. Vise srece za ostrice sledeci put.