Utorak, 02.03.2010.

18:03

Poslovna liga: Poraz B92

Odigrano je drugo kolo u Poslovnoj ligi Zvezda u kojoj je branilac titule, ekipa B92 poražena od JTI-a sa 4:3.

Poslovna liga: Poraz B92 IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

5 Komentari

Sortiraj po:

Pepi

pre 14 godina

Jednog dana svi vi sto se podsmevate bilo kome ko se bavi ma kojim sportom, shvaticete koliko ste jadni i nesrecni... mozda.
Do tada - napred b92 u poslovnoj ligi!!! ;)

milos

Igra se zaista odlican fudbal. Odlicno organizovano. Cak sam cuo i da ce se organizovati na velikom tereneu 11x11 All star mec reprezentacije poslovne lige VS liga banaka. Svaka cast na idejama. Samo tako nastavite. LIga za svaku pohvalu.

zemun_grad

Ajde covece , nemoj da si na kraj srca ! Evo ja im zelim plasman u evro takmicenje po zavrsetku sezone , pa da rasture BiBiSi u istom .

kako napisati bezvezniju vest

Ja pobjedio druga sony-ja 6-2 iako je on poveo 2 0 i imao inicijativu i igraca vise veci dio drugog poluvremena ali dao sam mu gol u nadoknadi a onda razvalio u sledecim partijama..On se zali na sudije kaze nisu mu bar 3 penala svirali ali ko gubi taj se ljuti...Eto

Milos

A u ostalim vestima, ekipa iz mog kraja je pobedila momke iz bloka 62 sa 6:1. Mislite da ova poslovna liga stvarno nekoga zanima, osim rekreativaca koji u njoj ucestvuju?