Četvrtak, 03.12.2009.

10:42

KSA: LDU dramatično do trofeja

Fluminense u revanšu finala Kopa Sudamerikana pobedio LDU sa 3:0, ali to je bilo nedovoljno za trofej, posle poraza u prvom meču 5:1

KSA: LDU dramatièno do trofeja IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

3 Komentari

Sortiraj po:

Mashulica

pre 14 godina

Gledao sam utakmicu,i mogu samo da kazem da onog sudiju treba dozivotno odstraniti iz fudbala! Covek nema blage veze sa fudbalom! Ja sam umirao od smeha u par navrata! Prvi zuti karton je dao u 16-oj sekundi! :) Freda je iskljucio jer covek vise nije mogao da trpi njegovu zajebanciju,cak je pokusao i glavom da ga nabode!:p seckao je utakmicu na svakih 30 sec.,davao zute kartone za bezazlene startove,u drugom poluvremenu su se igraci LDU valjali po terenu minimum 20 min. a on produzio tekmu za 4 min. Jednom recju STRASNO!!!

NNN

Iako su Brazilci bili mnooogo bolji, a LDU igrao bunker sve vreme, navijao sam za LDU, jer su moroni sa tribina sve vreme laserskim zracima gađali gostujuće igrače u oči, a posebno golmana.