Subota, 28.11.2009.

19:53

NLB: Cedevita slavila u Železniku

Košarkaši FMP-a doživeli su novi poraz u NLB ligi jer su u desetom kolu regionalnog takmičenja poraženi od Cedevite 87:85 (22:18, 25:25, 16:22, 24:20).

NLB: Cedevita slavila u Železniku IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

Ljubitelj kosarke

pre 14 godina

FMP nema dobrog organizatora igre. Protic je klasican napadac, a ne organizator, a Covic se vise zabavlja na terenu nego sto igra ozbiljnu kosraku. Jedini pravi organizator (P. Stamenkovic)dobija sansu na kasicicu, a njegova veca minutaza donosi FMP-u dobre igre i pobede (Domzale, Okapi). Velika je promaja i u odbrani (Labovic, Covic), pa se ne mogu ocekivati ni bolji rezultati.

Srbin

Sram vas bilo!Prilika konacno da u jednom kolu imamo bolji indeks od hrvata i vi to totalno upropastite.Sramotan FMP ove godine.Toliko dobrih igraca a tako losi u NLB!Jedini krivci sto dogodine ostajemo bez 2 tima!Zelim vam da sa ovakvom igrom a s obzirom da imate visok kvalitet vise nikad ne predstavljate igdje slavnu Srpsku kosarku.Zbog vas vise ne pratim NLB.Jos jednom,Covicu,FMP,SRAM VAS BILO!