Subota, 18.04.2009.

19:25

JSL: Devetnaesta pobeda Partizana

U 26. kolu Jelen Superlige Srbije Partizan je u Beogradu savladao Javor iz Ivanjice sa 1:0.

@ Ima jedan tim....
Sta ima da se javljamo kad vidis da i sam znas da je isto. Slucajno se gura da partizan obori rekord. Nece priznati ni jedan gol dok ga ne obore!

Ima jedan tim......

Bozovic je zadnji gol primio protiv Zvezde. Od tada je proslo ukupno 774 minuta.
Ivica Kralj je svojevremeno imao rekord od 840 minuta. Medjutim rekord nase lige drzi golman Obilica, Nenad Lukic sa 900 minuta bez primljenog gola. Znaci Bozovicu fali jedna utakmica bez primljenog gola da prestigne Kralja i dve da prestigne Lukica. Pa, srecno mu bilo i da obori rekord
(IVORY, 19. april 2009 02:42)

Taj rekord odbrane Obilica uopste ne bi trebalo da se racuna danas, svi znamo kako su tada osvojili titulu (i nemoj sad da mi se javljaju komsinice da kazu kako je sad isto)

Goran Gajic

Bio sam na tekmi i strava je sto smo dobili sa nulom naravno!Ali igrali smo mnogo lose danas...Nema veze sad u Cacak po 3 boda i naravno sa nulom a posle u subotu da slavimo titulu protiv OFK-e

IVORY

mirko

Kojih 2000 gledalaca? Pa reporter sa SOS kanala je rekao da je bilo 1000 gledalaca zajedno sa vatrogascima i jos kad se malo doda?! Sramota!

gravedigger-ex-Uzaludno cekajuci Tripkovica

Opet je bila neka sumnjiva sudijska odluka,da li je lopta presla liniju za 1-1. Joooj sto volim to,pa jos sad kad krenu musavi da kukaju-KRADJA-KRADJA svi u glas-hihi!
Inace,rutinska pobeda Partizana...

TEROR SE NASTAVLJA...

Radoslav

Meni je draze sto Bozovic i dalje nije primo gol (obara rekord 100%)....svaka mu cast,konacno imamo jednog extra golmana posle Ivice Kralja....!!!