Sreda, 19.07.2017.

14:28

Kljajić: Odigrali smo veoma lošu utakmicu

Golman Partizana Filip Kljajić rekao je da je njegova ekipa imala loš pristup utakmici protiv Budućnosti, u revanšu drugog kola kvalifikacija za Lige šampiona.

pre 6 godina

Па наравно да нисте добро одиграли. Ствар је у приступу. Код Николића сте кидали сваку утакмицу, жеља, воља, мотивација на високом нивоу. Сад као да вас неко тера. Али ајде да буде да је почетак, па да ће бити боље, као пре две године кад смо се мучили у 2. колу са Дила Горијем, једва их добили кући са 1:0 голом из прекида у последњих 10 минута, па је после било добрих утакмица у квалфикацијама и у групи. Зато сад против ових Пирејаца, у напад, стисните их, храбро, јако, крените јунаци сви!

zvezdas

Bitno da smo prosli dalje... Sve ostalo su nijanse
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (vjekoslav, 19. jul 2017 14:45)

Bitno je da ste ti i ostali kritikovali igru Zvezde protiv maltezana i kazahstanaca.Protiv Buduscnosti ste se provukli.Golman najbolji igrac