Milan
pre 14 godina
Po meni je to skup kao i svaki drugi, npr. litija kroz Beograd, skup SNS, DS, LDP, aero miting, sprovodi, vojne parade, moto skupovi... Ne vidim nikakvu razliku, na svim tim skupljanjima je svima stalo da se pokazu, vide, budu primeceni, da se zabave, da demonstriraju silu itd...
Sve u svemu bezveze...
6 Komentari
Sortiraj po: