Fudbal 19

Nedelja, 28.12.2014.

14:59

"Nula" na Lejnu, MU se ispromašivao

Fudbaleri Totenhema i Mančester Junajteda odigrali su bez golova na Vajt Hart Lejnu u prvom meču 19. kola Premijer lige.

"Nula" na Lejnu, MU se ispromašivao IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

19 Komentari

Sortiraj po:

aqvarius

pre 9 godina

Za gospodina koji se potpisao kao Baki...molim te Baki daj mi broj dilera,i ja hocu da budem tako vidovit i duhovit kao tebe...svasta ko sebe daje pravo da komentarise fudbal!

Kol

E zato mene Van Persi nervira nekad postigne gol u maniru Van Bastena ili Anrija, a nekad se ispromasuje kao da je pionir a ne profesionalac tolike godine! Ali dobro ni bod nije lose!

Milos, Rim

Ponisten cist gol Mancesteru u prvo poluvreme,Loris branio nemoguce,Van Persi se obrukao.
(nislija, 28. decembar 2014 15:07)
Zapravo cist ofsajd, ali kome objasniti

miki7878

Jel si ti gledao utakmicu, ili si razmisljao kakv ces komentar napisati u vezi ponistenog gola? Pogledaj ponovo highlights pa zakljuci zasto je gol ponisten. Ovde ljudi ni ne sacekaju da im se pokaze snimak nego odmah iznose neki svoj sud.

nenad rs

Као што рекох икс к'о кућа,зато што Ван Гал тако игра у многим утакмицама.И на С П са Холандијом играо је на икс мада има боље играче.Фалкао неискориштен јер се игра на Персија а Мата је у Рунијевој сјенци.Јунајтед нема капацитет за титулу по именима да али флуид не постоји.

shoneUTD

Junajted je trebao da zavrsi utakmicu u prvom poluvremenu, mogli su da daju najmanje 2 gola.. u drugom delu je bilo izjednaceno..ali u svakom slucaju Mancester igra sve bolje iz utakmice u utakmicu!

Baki

Na prethodnu vest o ovoj utakmici sam ostavio komentar 0:0 i dobio sam dosta minusa. Jednostavno to se predoseti i jos da verujem sebi bio bih bogat. MU gubi sledeci mec protiv koga god bude igrao.