Posle 15. vikenda poznata su četiri učesnika plej-ofa NFL lige, dok su San Francisko 49ersi i definitivno ispali iz konkurencije za doigravanje.

NFL: Najnersi ostali bez plej-ofa IMAGE SOURCE

5 Komentari

Sortiraj po:

CJ

pre 9 godina

Odel Bekam je nova zvezda NFL. Ali ekipa Lajonsa...protiv njih moraš da vodiš bar 24-0 u 4/4 da bi bio siguran u pobedu. Ko zna koji put stižu zaostatak i preokrecu, neverovatna mentalna snaga. Odbrana granitna a u napadu Megatron, Tejt i Bel...Krajnje opasna ekipa.

whu

Sramotno priznat td sjetla za 17-7 ko je gledao zna o cemu pricam...sudije direktno odlucile utakmicu............dallas sjajan u drugom mecu koji sam gledao

patriota

mislim da ce patsi osvojiti SB jer su u najboljoj formi.odbrana vec dve utakmice u drugom poluvremenu neprima ni poen sto podseca na onu legendarnu oodbranu sa bruskijem!trebali su i grin bej da dobiju ali pomalo nejasna odluka belicika da na 40jardi u zadnjem napadu neigra 4daun nego sut za 3 ali svejedno patsi do SB GO!!!!!!