Rukomet 7

Sreda, 11.12.2013.

23:44

SP: Francuska bolja od Crne Gore

Rukometašice Francuske pobedile su Crnu Goru sa 17:16 u četvrtom kolu A grupe Evropskog prvenstva.

SP: Francuska bolja od Crne Gore IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

vojvodank

pre 10 godina

Ovakvu odbranu nema niko kao ove dvije ekipe ja mislim da ce ovo da bude finale fenomenalan mec a ovaj put je Francuska imala srece i pomoc sudijas u zadnje dva minuta.Naprijed jer vi ste nase zlatne lavice!!!!!

ogi-cg

francuska je dobila nevjerovatnom srecom.citavo vrijeme cg je vodila.zadnji minut i sedmerac promasili.francuskinje su nam dale u prvo poluvrijeme 6 golova a sesti u zadnji sekund.sad sam posle ovog 100% posto siguran da je cg prvak svijeta