Odbojka 12

Nedelja, 29.09.2013.

20:17

Rusija je šampion Evrope

Odbojkaši Rusije osvojili su titulu prvaka Evrope, pobedom nad Italijom sa 3:1 (25:20, 25:22, 22:25, 25:17).

Rusija je šampion Evrope IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

12 Komentari

Sortiraj po:

mix

pre 10 godina

Eto koliko je Rusija snazna kad im nisu igrali kapiten Taras Htej, Sergej Tetjuhin, Aljeksandr Sokolov, Jurij Berežko, Aljeksandr Butko, Aljeksandr Volkov i Aljeksej Območajev. Maksim Mihajlov je bio ali nije ni igrao Ep.

Milos

I dalje Rusi imaju te "zute minute" u igri, kad im padne koncentracija i kad protivnik dobije neku sansu da iskoristi,ali i kad to poprave postace najdominantnija ekipa ikad!

Гале

Ми смо били врло близу петог сета са Русима. Ова наша екипа је виђена да им помрачи славу.

goran

Apsolutno zasluzeno Italijani nisu imali ni gram sansi u finalu ,uspeli su da uzmu jedan set zahvaljujuci opustanju Rusa nakon 2:0 ali to je bilo sve od Italijana jer su se za sve u ovom mecu ipak pitali Rusi,koji su se nakon izgubljenog seta i ribanja njihovog selektora razgoropadili i potom prosto pocistili Italijane u sledecem setu !!!