Fudbal 14

Nedelja, 18.08.2013.

23:11

Juventus lagano do Superkupa

Fudbaleri Juventusa osvojili su italijanski Superkup pobedivši na Olimpiku Lacio sa ubedljivih 4:0.

Juventus lagano do Superkupa IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

14 Komentari

Sortiraj po:

carlitos

pre 10 godina

Toliko o losim utakmicama juventusa sa priprema...
Lagano odbraniti kalco a u ligi prvaka mozemo jos bolje nego prosle godine.
Forza Juve!

juventina93

Sjajan početak sezone. Điđi je car, prelijepa parada u prvom poluvremenu a onda sjajna reakcija u situaciji jedan na jedan sa Klozeom.Početak drugog poluvremena kao iz bajke, Pogba dokazao da zaslužuje mjesto u prvom timu a Lihtštajner je igrač utakmice. Mala ispravka, kapiten je Bufon a ne Kjelini. Forza Juve.

ali baba

juventus nista posebno nije pokazao. osim prvog gola posle huske, za ostala 3 koja su dali u roku od 5 minuta mogu zahvaliti uzasnoj odbrani lacija (bjavi i dijasu), koji samo sto sami sebi nisu dali golove! lacio ako misli da nešto učini u sezoni mora menjati odbranu, dok su mu sredina i napad solidni, mada nisu imali sreće, promašili su par odličnih prilika, pre svega klose glavom i 1-1 sa bufonom kad je izbacio 2 igrača