Odbojka 8

Nedelja, 20.03.2011.

20:24

Zvezdašice bez finala Kupa CEV

Odbojkašice Crvene zvezde nisu uspele da se plasiraju u finale Kupa CEV pošto su u “zlatnom setu” poražene od italijanskog Urbina.

Zvezdašice bez finala Kupa CEV IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

realno

pre 13 godina

To je ono o čemu smo već dosta puta pisali do sada, do ovog nivoa se došlo ispadanjem iz lige šampiona bez pobede, pa je izbačena prosečna Austriska ekipa iz prosečne lige i kad se naletelo natakođe ekipu osrednjeg kvaliteta, ali iz Italijanske lige došao je kraj. Sada našim Zvezdašicama smetaju sudije koje su sudile onako kako za njih sudije sude ovde, pa čak i u Cev kupu ali samo pojedini mađari, turci. Smeta im još kašnjenje autobusa, pogrešna zastava i još neke tako vrlo važne stvari poput ovih, sve je ovo jedna velika realnost, veličaju se mala dela jer velikih nema!

zvezdas

STETA, STETA........Imam utisak da su devojke u podsvijesti mislile samo na taj zlatni set, osim u prvom setu kojeg su mogle lako dobiti! Nisu smele psihicki da padnu...U svakom slucaju, sa najmladjim timom u Evro takmicenjima bile su na pragu finala, svaka cast! Odrzan je taj kontinuitet u Evropi,igranja samih zavrsnica, sto je vrlo vazno!Napred i srecno!

borac

Sa ovakvim pravilima uvek ispada ekipa koja prvi mec igra na svom terenu osim u slucaju kad je razlika u kvalitetu ocikledna kao u korist Zvezde u cetvrtfinalu protiv Austrijanki. Zato je nepravedno da je Zvezda opet prvi mec igrala na svom terenu. Da je prosla ovaj prosecni tim u finalu bi konacno revans igrala na svom terenu i naravno osvojila ovaj kup. Steta sto je nacinjen korak unazad u odnosu na proslu sezonu, a svi smo ocekivali da ce posle polufinala i finala sada konacno osvojiti trofej

steta

Zvezda redovno svake godine ispada od italijanskog tima u ovom kupu. Samo sto je ovaj Urbino ubedljivo najslabiji. Propustena velika prilika

rale moj rale

U nijednom setu, osim prvog kada je uspela da od 20:16 preokrene na 24:22 i ne iskoristi tri set lopte, zvezda nije bila ravnopravan proivnik. Drugi set 11:0, treci 10:5, i trener drzi prvu postavu da mu dobije zlatni set!!!!!
Umesto da izvuce glavne igrace od polovine drugog seta da ih pripremi za odlucujuci zlatni set, on ih ostavlja u gubitnickom ritmu. Statistika napada i bloka je isuvise skromna za ovakve protivnike.