Fudbal 8

Ponedeljak, 21.06.2010.

18:00

Minimalac Čilea sa igračem više

Fudbaleri Čilea zabeležili su drugu pobedu na SP pošto su golom Marka Gonzalesa savladali Švajcarsku 1:0 (0:0).

Minimalac Èilea sa igraèem više IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

keka

pre 13 godina

Katastrofa od sudjenja,ma onaj crveni karton nije bio ni za zuti,slazem da je Chile bio bolji i da su imali vise sanse,al nemoj zaboraviti da vise od 60 minuta su imali igraca vise..steta za Derdijoka i onu super sansu u 90+...iz ove grupe dalje idu Spanija i Svajcarska

Feed the Goat

Sta reci osim toga da je ovo bila jos jedna u nizu utakmica sa katastrofalnim sudjenjem. Sudija je delovao jako izgubljen, ali sam je kriv za to. Na pocetku je lako davao zute kartone ( zuti karton Nkufea 18. min.) pa je po tom kriterijumu i mogao da se da onaj crveni karton... samo sto taj kriterijum moze mozda da prodje u Saudijskoj Arabiji, ali ne i na SP.
Pored par sitnih gresaka jos i gol iz ofsajda... STRASNO!

Lu

Fantasticno igra Cile!Razbili su "Svajcarce" i pravo je cudo kako nisu dali jos koji gol.Medjutim,porazom od Spanije,verovatno bi zavrsili takmicenje,sto bi bila prava steta,jer su bolji od danasnjeg rivala duplo,a oni ce proci,ako dobiju Honduras 2 razlike!