Fudbal 14

Utorak, 17.03.2009.

15:58

Jokanović: U Jagodini bez opuštanja

Fudbaleri Partizana gostuju u sredu (14,45h) u Jagodini u 21. kolu Jelen Super lige.

Jokanoviæ: U Jagodini bez opuštanja IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

14 Komentari

Sortiraj po:

DjODA

pre 15 godina

Tole Karadžić: Šta je ovo Jokane poluvreme 0:0,ajde još ovaj put,provali će nas! Ovo je 6.put za redom u gostima da idemo iz X-2. Jokan:Pa da si nam namestio sudije Mazića i Spasića sve bi bilo drugačije! P.S. I Juve je često pobedjivao 1:0,2:1 i iz X-2 pa je prešao u seriju B! Pozdrav jedinom pravom sportskom forumu.

kum zorzo

Normalno, tri boda u Jagodini,da se zna koje PARTIZAN !!! E sad Jokane mislim dq-a bih trebao da odmoris Moreiru,u zadnjim utakmicama, ucinak mu je porazavajuci, gubi lopte, predaja losa.......zasluzio je klupu. .........i zasto Fejsu,bar jednom staviti na mesto, na kom je igrao u Hajduku ? Decko je potpuno izgubio karakter u igri od kada je dosao,dajte mu slobodu a ne samo da igra iz prve do igraca i da ima takvu ulogu da u defanzivi sve igrace pokriva
koji su zaboravili na obaveze defanztvne igre. Gledajuci,pomislim ispascemu dusa koliko trci !?

nnidza

Svi se ovde sale na racun sviranja penala u poslednjim trenucima meca. Ono sto mene zaista plasi je to sto se protiv Jagodine zaista sudije ne libe da sviraju penal kod kuce. Tako je bilo i protiv Zvezde na jesen, Banata prosle nedelje.

Nije sramota izgubiti od jaceg ali...

Pomagaj Tole

E ovako ganci: Sutra pobeđujemo sa 1:0, golom Đorđevića iz nepostojećeg penala, u 98. minutu. Pre toga, dva minuta ranije (96. minut) Jagodini neće biti sviran klasičan jedanaesterac. A uzrok svega biće poziv Toleta Karadžića sudijama u poluvremenu, sa naredbom da baš tako treba da izgleda finiš utakmice! I onda ćemo se mi radovati do neba, a vi ćete crći od muke, ali definitivno!
P.S.
Šalimo se malo, sa vama tako jadnima kakvi ste. Biće zapravo "jako gusto", biće 0:3!